Sayfa 858/982 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon
Arama sonucu : 7856 madde; 6,857 - 6,864 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

Sermaye arttırınca ne olacak hocam. Ben bu haliyle daha iyi olduğunu düşünüyorum.
    Sizin gerekçeniz nedir?

2. Otokar 2021 / 12 aylık faaliyet raporu tamamı link de
    https://www.otokar.com.tr/getmedia/9...aaliyet-raporu

3. faaliyet raporundan alıntı . y t d

4. Otokar çok oynaklaştı bu aralar... 478 den 403'e ne denir bilinmez, çıkan savaşlar ürettiği askeri araçlar vs vs...

5. aynı grafiği çiziyor...devamında en azından yeşil kutudaki tepeye kadar gitmeli.yani 435-440 seviyelerine kadar.1 veya 2 gün süre...

6.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Sermaye arttırınca ne olacak hocam. Ben bu haliyle daha iyi olduğunu düşünüyorum.
    Sizin gerekçeniz nedir?
    Sermaye arttıran şirketleri incelersen cevabını rahatlıkla bulabilirsin. asıl bu haliyle iyi olduğunu sen nasıl düşünebiliyorsun acaba? Sermaye artırımı artık kaçınılmazdır Otokarda.

Alıntı Originally Posted by hergun57 Yazıyı Oku
    Sermaye arttıran şirketleri incelersen cevabını rahatlıkla bulabilirsin. asıl bu haliyle iyi olduğunu sen nasıl düşünebiliyorsun acaba? Sermaye artırımı artık kaçınılmazdır Otokarda.
    Ben portföyümde düşük sermayeli ve hızlı büyüme potansiyeli olan şirketleri tercih ediyorum.
    Hareketlerin bu şirketlerde daha agresif olduğunu düşünüyorum.
    Ayrıca sermaye arttırımlarından sonra özellikle yüksek sermaye arttırımlarında hisseye dolan kyden dolayı yıllar boyu sürüncemede bırakabiliyor,istisnalar da yok değil tabi bununla ilgili onlarca örnek de borsada duruyor.
    Bu şirketler yüksek kar ettiği için mi yoksa sermaye arttırdığı için mi sizce yukarı hareket gösteriyorlar.
    Sermaye arttırmak şartsa aklıma bir kalemde gelen egeen kartonsan gibi örnekler var.
    Amac bilgi alışverişi benim düşüncem budur.
    Cevabınız varsa okurum.
    Ki soruma cevap yazmadınız.
    Soruya soruyla yanıt verdiniz.
    Sermaye arttırmak neden şart?
    Bilmediğim bir şey mi var?
    Selâmetle.

Sayfa 858/982 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız