Sayfa 861/1005 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: Viop LI

1.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Sabahtan kkm bozuldu benim iyi kar bırakmış. Onu bunu anladım da biz bu borsada ne yapıyoruz ya.. çöp oğlu çöp senetler dolar bazında komik rakamdalar ama yine de gitmiyor gitse bile hisse bazında hareketler oluyor genele yayılan birsey yok. Yabancı 30 tl dolardan bozup gelir hesabı mı var acaba...
    Dolar bazlı çoğu hisse ucuz ama yüzüne bakan yok, herifler dolardan daha çok kazanıyor olmalı, bence gelmez o rakkamlara 69 olursa belki bi ihtimal

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Telekomu neden oyle aldilar yaw. Haber mi var?
    Çok bekletti haberli veya habersiz artık altımıza edecez bu kağıt yüzünden. Bekle bekle gitmiyor.
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dolar bazlı çoğu hisse ucuz ama yüzüne bakan yok, herifler dolardan daha çok kazanıyor olmalı, bence gelmez o rakkamlara 69 olursa belki bi ihtimal
    Yakın vade dip tepe ne olur dayucum...

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Yakın vade dip tepe ne olur dayucum...
    Ben bıraktım borsayı dayucuğum. yılanoğlusu bugün niye zıplamış bi haber mi var deye geldim.
    Yılanoğlu bazlı bist 100 de 222 de kallavi direnç mevcut, bu işini görür mü bilemem

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. Dünyanın eğiminden dolayı kuzey ülkelerinde kış-yaz farkı verimi etkiliyor, ne kadar güney olur ise o kadar daha avantajlı olması lazım.

Kuzey Kıbrıs güneşden elektrik üretiminde şanslı, bir çok bölgesi kurak ve düzlük, bulutlanma da daha az olabilir.

Bir ara Trakya ile karşılaştırayım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben bıraktım borsayı dayucuğum. yılanoğlusu bugün niye zıplamış bi haber mi var deye geldim.
    Yılanoğlu bazlı bist 100 de 222 de kallavi direnç mevcut, bu işini görür mü bilemem
    Vadeli için yazsan tepe -. dip rakamı

SPOT da piyasa satıyor, BofA ve ekibi de satış tarafında,

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Wagner Basın Birimi, liderleri Prigozhin'e ulaşmaya çalıştıklarını ancak başarılı olamadıklarını duyurdu.
    Anasının mezarına baksınlar
    Putin onu anasına iade etmiştir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 861/1005 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •