Sayfa 87/670 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 689 - 696 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Hatta 20 ve 21 e de satış koymuştum,satılmayınca bir müddet kızdım iptal ettim...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Çok insafsız spek var...adam 1 kademenin bile hesabını yapıyor...o spegin de hayek olduğundan şüpheleniyorum..��

Son düzenleme : batık; 12-10-2017 saat: 21:13.

25 bin lira 'dan fazla zarar yazdım bu hissede.kim böyle oynuyorsa,o paraları yemeye nasibi olmasın inşaallah...artık sattim ÖNÜ açıldı.uçsun artık...kafama sıçayim...millet 3.30 'dan alıp 4 den satar.ben 4 den alıp.3,10 civarı çıkarım...eee ne demişler böyle göte böyle tarrakkk....

Son düzenleme : batık; 12-10-2017 saat: 21:12.

Tüm kalbi iyi arkadaşlara bol kazançlar....Benden buraya kadarmış..Az birşey kaldı,onu da verdim mi bununla isim biter...sinpasin patronlarına da siiiiilemlarimi iletiyorum.anlayan anlar...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Çok insafsız spek var...adam 1 kademenin bile hesabını yapıyor...o spegin de hayek olduğundan şüpheleniyorum..��

yok artik yine güldürdün beni

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

Valla millet gülüyor, ben ve babam kan ağlıyoruz...aldığım düşer,sattığım 2 katı gider....

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Valla millet gülüyor, ben ve babam kan ağlıyoruz...aldığım düşer,sattığım 2 katı gider....

bunlar spekulator falan degil, olsa olsa çapulcu takımı olur ??

Bana da amma küfür ediyorlardır, ama ben degil onlar çekip gidecekler ! ahanda buraya yazıyorum😊

ok yaydan cikti tekrarliyorum, bunu da koseye yazin ltf !!!

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

Ya bak sen de beni güldürdün şimdi...o ok yok,tutturdun bir ok gidiyorsun.ok yerinden çıksaydı eğer,senin dediğin günden beri şu an en az 3.70 olmalıydı...ha gün gelir,elbet çıkar, Ama senin günün,bugün değil..geçen gün demiştim ya şeker ölçme aleti..,şimdi ondan da vazgeçtim,hisse en dipte,,iğne bile değil...sen ne iciyorsan,bana da versene kardeş.....ha bende senin gibiydim 2 ay öncesine kadar...o başka...

Sayfa 87/670 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •