Onemli Gunler Banner
Sayfa 87/1000 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Vıop XLI

1. BBVA gündüz %68.18 idi

Bugün 123,123,810 lot kabaca %2,93 devir daha olmuş, %71.03 etmesi lazım.

Halka açıklık %30 altına geldi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT kapanış, TEB gene satış tarafında, günün sonuna doğru BOFA biraz aldı,
    bu aracı kurum dağılımına, viop dağılımıyla birlikte bakmak gerekir
    günlük hacmin ezici kısmını gerçekleştirenler

i. tahta yapanlar- pala ve ahfadı
    ii. hacimli her tahtada viop-spot arbitrajına oynayanlar- 1 kuruşçular

neticede, meksa ve gcm evveli gün açtıkları shortları kapatmışlar
    bugün pozisyon azalışı olması kuvvetle muhtemel
    pazartesi için aşağı yöne işaret eden bi sinyal

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Onbinde 0.8 veriyorum.ama hacim fena değil.

Komisyonun düşük olması çok önemli..yok biz sağlam kurumuz vs. saçmalıktan başka bir şey değil,GEÇİN ONU...zaten 200.000 teminat yatırsan yeter..O da güvence altında..

En iyi kurum; EMİRLERİ TAKILMADAN İLETEN ,RESMİ TEMİNAT UYGULAYAN VE EN AZ KOM. İSTEYEN KURUMDUR...GERİSİ aklımızla alay etmektir..Tatlı dil kurnazlığıdır.

KURUMUN ESKİ üyesiyim..Çok az işlem de yapsam komisyonda değişiklik olmaz o ayrı..Hatta bir gün emir ilettiğim halde iletilemediğinden magdur oldum...emir gerçekleşmiş gibi para mı verdiler.Benim beyanıma göre...

yüzbinde 4 borsa payıdır..gerisi neyine yetmiyormuş..

sonuçta sistem kurulmuş..1.000 müşteri olsa ne olur..1.200 olsa ne olur.
    Benim de hacim fena değil günlük 2000 TL ile 4000 TL arası komisyon ödüyorum beni kekliyorlar galiba..

4. calistigim gerzek kurumda yakinvade seklinde kontrat yok..haziran -agust vs vs seklinde..data saglayici uyuz tradingwiev...haliyle bakiyorum matrikste yakinvade ile haziran arasinda grafik acisindan faklar mevcut..bu sinir bozucu..degistiricem bu araciyi da,viop pozlari baska kuruma virman olurmu hisse gibi acaba ?

5.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Vadeli binde 1
    Hisse binde 5
    Yılda 10-12 işlem, zar zor oda..
    Çok ödüyorsunuz yinede. Viobda Gunluk 10 milyon islem yapan yuzbinde 8 ile calismali. BearBull sektör calisani bende sektör calisaniyim. Daha uygun komisyon isteyin kurumunuzdan

6.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    bu aracı kurum dağılımına, viop dağılımıyla birlikte bakmak gerekir
    günlük hacmin ezici kısmını gerçekleştirenler

i. tahta yapanlar- pala ve ahfadı
    ii. hacimli her tahtada viop-spot arbitrajına oynayanlar- 1 kuruşçular

neticede, meksa ve gcm evveli gün açtıkları shortları kapatmışlar
    bugün pozisyon azalışı olması kuvvetle muhtemel
    pazartesi için aşağı yöne işaret eden bi sinyal
    saatlikler sat verdi zaten dostum.... ben de 2826 dan kısaya geçtim.... bugün kırdıkları desteğe tepki yaptılar sadece... dün gece söylediğimi neredeyse birebir yaptılar.... artık buradan daha aşağıları olmalı..... birde vadelideki fiyat hareketleri ile spottaki hareketi saklıyor gibiler.... spot sabah ki zirvesini geçemedi ve 15 puan aşağıdan kapattı... vadeli her zaman ki gibi kafasına göre takılıyor

7. 100 binde 7 altini hic duymadim. Gunde 100m falan yapiyorsaniz belki daha azini verebilirler

8. Dün kripto para ile ilgili yorumlar vardı. Bir siteye girdim ne durumdalar diye. Bir yorum okudum 600 bine ev satıp kripto para almış 15 bin vs yada daha az bir para kaldı intihar edeceğini söylemiş. Bugün de haberlerde okuyunca içim cız etti. Adam gerçekten intihar etmiş.

Sayfa 87/1000 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •