Sayfa 878/1004 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: Viop XXXIV

1.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    sen nerden biliyorsun leemm..benim bir çok kişi ile gayet güzel dialogum var, senden 100 kat daha faydalıyım eğer konu buysa saçmalıklarını al başkasına sat.. nezaketten anlamıyosun anladığın gibi konuşuruz..konuyu uzatma ve şimdi uzaa.. kimi kovuyorsun sen terbiyesizlik etme.. rezil oldun birde üzerine sıvamaya çalışıyorsun.. ve f. off..viop tan bir nok bildiğin yok algı kasıyorsun burada..
    niye rezil olmuşum AHLAK eğitmeni ben anlamıyorum seni.!!!
    adam gibi yaz bir daha yazmayacağım hadi.!!NET KONUŞUYORUM.!!!
    ADAM GİBİ YAZ.!! REZİL OLDUĞUM KONUYU YAZ.!!

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    madem bu kadar adamsın paylaş katkın olsun biz de yararlanalım..!!!
    var mı sen de o FORUM ADABI...
    FORUM NİYE var bebişim.!!!
    TERBİYE EDİLEMEZSİNİZ.
    bir de ahkam kesersiniz..
    forum niye var güzel kardeşim.!!!
    AL BİZDEN DE BİRŞEY ÖĞRENDİN.!!
    forum adabı.!!
    sen anlama kapasitesi sıfır olan kategoridesin.. ben yazılarımı yazıyorum.. takip et öğrenmek istiyorsan..veya etme.. ama kendi işine bak.. yönetici fikrini söyledi paylaşım adabı konusunda, sonrasında kuyruk acınla saldırıyorsun çirkinleşiyorsun..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    mart ayı düşüşünden önce yine sayfalar dolusu grafik.. "düşmesi imkansız mutlaka yükselecek" filan diye algı kasmalar..

düşüş sonrası tabi hepsi çöp argumanların.. viop farklı bir dunyadır.. hisse dunyasına benzemez..
    ÇUBUKÇU seni...o ivmeyi bozana sor...gidip te merkez bankası başkanını görevden alan benmiyim...o zaman burada ki azılı ayılar bile BOĞA olmuştu.!!!nağci ağbal ivmesinden PARA kazanamadıysan sorumlusu gene sensin
    biz olması gerekeni attık gene atıyoruz şüphelerimizi de yazıyoruz..!!!
    sen bu artistliğini o zaman para kaybedenlere haksızlık yaparak yazıyorsun şuan...SORSAN AHLAK sorsan KATKI millete yardım.!!!
    bir b*ka yaradığın yok..!!!
    en son analizde geniş resim attık DÖNERSE BUNDAN giderse şundan DİYE ..O göz yok ki sende göresin

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    ÇUBUKÇU seni...o ivmeyi bozana sor...gidip te merkez bankası başkanını görevden alan benmiyim...o zaman burada ki azılı ayılar bile BOĞA olmuştu.!!!nağci ağbal ivmesinden PARA kazanamadıysan sorumlusu gene sensin
    biz olması gerekeni attık gene atıyoruz şüphelerimizi de yazıyoruz..!!!
    sen bu artistliğini o zaman para kaybedenlere haksızlık yaparak yazıyorsun şuan...SORSAN AHLAK sorsan KATKI millete yardım.!!!
    bir b*ka yaradığın yok..!!!
    en son analizde geniş resim attık DÖNERSE BUNDAN giderse şundan DİYE ..O göz yok ki sende göresin
    hadi yaylan terbiyesiz.. analizleri çöp olmuş ama sorumlu merkez başkanı vakasıymış.. hahaha.. komedi.. daha olayı anlamamış..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,777
     Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    ne zırvalıyosun sen yine.. ülkeyi kutuplaştıran senin zihniyetin.. burada tamamen haksız olunan bir konudan (uzun yazılar ve graifkler) kendine pay çıkarmaya çalışıyorsun..forumu sabote etme.. yönetici fikrini söyledi olması gerekeni.. ve senin düşündüğün gibi değil benim düşündüğüm gibi neticede.. ama ben söyledim ve çekildim.. senin gibi şov yapmıyorum..
    ilk taşı atan haksızdır.

Kanımca düzenli aile hayatı olmayan onun için ideolojik kinini burada kusarak rahatlayan bir elemansın.

üzülüyorum ağa sana. Bir de mahallenin abisi gibi ,jandarma edasıyla ,balans ayarı yaparsın ya: hayal dünyanda mutlu ol yeter.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ilk taşı atan haksızdır.

Kanımca düzenli aile hayatı olmayan onun için ideolojik kinini burada kusarak rahatlayan bir elemansın.

üzülüyorum ağa sana. Bir de mahallenin abisi gibi ,jandarma edasıyla ,balans ayarı yaparsın ya: hayal dünyanda mutlu ol yeter.
    ilk taşı atan sensin ve diğer zat.. psikolojik çözümlemelerini kendine sakla zavallsın ve umutsuz vakasın.. din hassasiyeti haricinde tutunacak hiç bir şeyi olmayan birisisin.. bu da benim psikolojik çözümlemem olsun.. deconstructing abka..

7. Şimdi ağalar uzun, kalın, yeşil bi bar gelse fena olmaz. Yoksa sentimentim cortingene dönmeye başlayoru.

Poz gereği.

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Şimdi ağalar uzun, kalın, yeşil bi bar gelse fena olmaz. Yoksa sentimentim cortingene dönmeye başlayoru.

Poz gereği.
    nosce 146300 gecemedıgı her an ayılara bal gelebılır......neredeyse duzeltme yapmadan geldı....ama 158 ustune atarsa iş degısır...bu arada makasta 1000lerden 500e geldı
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 878/1004 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •