Sayfa 88/137 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon
Arama sonucu : 1093 madde; 697 - 704 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

12 şubatta sanırım gümüşte bir kontrat bitim tarihine denk geliyor.İlginç olmuş cidden

2. gumus haftalik grafikte 30 dolarla ikilu dltepe yapti. ilk 30 dolar denemsinde haftalik rsi 86 ken ikinci 30 dolar denemsinde haftalik rsi 60 civarinda. teknikten anlayanlar icin yazdim.

3. Son bir ayda sadece bu fon piyasadan 12 ton fiziki gümüş çekip stokladi takasbankta....

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Gümüş Altın gibi Dünya genelinde yatırım amacıyla daha çok ön plana çıktıkça üretim ve talep arasındaki dengesizlik artıyor.

Ben şahsen sanal paralar, hatta ülke paraları bile sanal gibi, habire karşılıksız basıyorlar, ortamında Altın ve Gümüş gibi fiziki yatırım araçlarının çok aşağı geleceğini beklemiyorum ama burada önemli nokta yatırım yapanların eğilimi.

ABD de faizler artacak olurse Altın ve Gümüş bayağı bir aşağı gidebilir. Sonuçta trend en iyi arkadaşındır demişler.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Madem hunt kardeşlerin spekulasyonu ile oldu aynı yıllarda altını 35 dolardan 850 dolara hangi kardeşler götürdü.
    Ağzınıza ,bilginize sağlık Sn hkm.1970-1980 arası dönemde ,insanları yine bugünkü gibi salak yerine koymaya kalkmışlar.Vietnam ve başka sebeblerle FED matbaaları 24 saat mesai yapmış.Altın sıtandartını kaldırıp ,Dolarının altından daha değerli olduğunu dikte etmeye kalkmışlar.Sonuç;Altın 35 den850 ye,Faizler %20 ye soluksuz gitmiş.Hunt kardeşleri de günah keçisi ilan ederek kendi kepazeliklerini örtüp,insaları şok ve dehşet içinde bırakarak,yaptıkları usulsüzluklerin ,yolsuzlukların sorgulanmamasını sağlamışlar.Geçmişte ne olduysa gelecektede o olur,olacaktır.FED faizleri % 8-9 lara çıkarana kadar,oyuna devam sabırla.

6. 2001 den itibaren FED 400M dolardan ,8-9 trilyon dolara çıkardı parasal tabanı.20 yıl sürdü,bi yirmi yılda bu bozduklarını düzeltmekle geçer.Şu anda en güzel projeksiyon 1970 -80 arası olan çıkışın aynısını simüle edip beklemektir.

7. Nerden bakacağını bilmeyenler .Macrotrends yazarsa gogula sayfa açılır.değerli metalleri seçerek bakılablir.

8. #xagusd #silver Açık olsn israil gümüş etf son durum.Yarın için öncü gösterge. +2.29 https://t.co/c8HR9ZoRbu

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 88/137 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •