Sayfa 880/1252 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by hello Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu aktifbanka niye guven yok Arada adi geciyor sanki herkes biraz mesafeli gibi..ben 2 yildir 300k param orada baska bankalara denemek icin 15 gunde paranin tamamini eft yapiyorum hicbir sıkıntı Yok..masrafta almiyorlar..Benim bilmediğim bisey varsa paylasin lutfen
     Alıntı Originally Posted by Secoli Yazıyı Oku
    Bende 2 senedır kullanıyorum sıkıntı yok ama millet tırsıyor.

Aktifbank Nurol yatırım bir kaç senedir bono veriyor ve sağlam şirket bunlar

Aktifbank 1999 senesinden beri bu işi yapıyor ama milletimiz bilmiyor
    son 2 senede büyük reklamlar yaptı
    Pasolig uygulaması ve PTT ile çalışması ayrıca pozitif ve güvenilir olduğu öne çıkıyor

Enerji, inşaat, finans, tekstil, madencilik ve Telekom olarak binlerce insana istihdam veren dev bir şirket...
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Çünkü bir banka değil. Bankacılık lisansı yok, bir yatırım kuruluşu. Bankalara göre çok farklı kanunlara tabii. (mevduat garantisi, türk ticaret kanunu, bankacılık kanunu v.b)
    Hâmil-i kart yakınımdır?
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,149
     Alıntı Originally Posted by DavidB Yazıyı Oku
    Suriye Idlib’ten birkac milyon multecinin daha gelmesi eli kulaginda. Multeciler ve 5 cocuk diye diye nufusu 65M’dan 90M+’a cikarmakla kalmadi; insani gelismislik ortalamasini da yerle yeksan etti. Bu gidisle nufus 2050’de 150M olacak. Soylemeye gerek yok ezici cogunlugu “hoerde”.
    Herd yani suru mu demek istediniz?
    Hoerde nedir anlamadim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,149
     Alıntı Originally Posted by DavidB Yazıyı Oku
    Suriye Idlib’ten birkac milyon multecinin daha gelmesi eli kulaginda. Multeciler ve 5 cocuk diye diye nufusu 65M’dan 90M+’a cikarmakla kalmadi; insani gelismislik ortalamasini da yerle yeksan etti. Bu gidisle nufus 2050’de 150M olacak. Soylemeye gerek yok ezici cogunlugu “hoerdeâ€.
    Bir ara kendini KK ile karsilastirirken bunlara 3 koyun ver gudemezler aksama birini eksik getirirler diyordu basganimiz.
    Daha onceden de siyasi retorikte coban edebiyati donem donem karsimiza cikmistir.
    E kendilerinin iyi coban olduklarini iddia iddia ediyorlarsa suru nerede?
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. horde (hörde)..

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Herd yani suru mu demek istediniz?
    Hoerde nedir anlamadim.
    Syg,

6. Darpane birkac yildir tam gaz calisiyor. Karsiliksiz TL basip yavru bademleri besliyor. Kobi’ye krediymis. Neden? Mercedes’i mi eskidi badem yosmalarinin? Soran var mi?
    Tabii TL’ye boyle tecavuz edilirken malum pakro cetenin isleri ise hep dolarla donuyor.
    “Horde” ise sokakta telefon parcalayip yukaridan kemik kapmanin hesabini yapiyor. En fazla yediye kadar sayabilen adamlarin hesabi da sizin caniniza ot tikiyor. Pakro-horde omuz omuza, negatif seleksiyon tam gaz yolda.
    Simdilerde 800 yillik Cin formullerinin pesine dustugu soyleniyor. Guya sonsuz yasamin sirlarini ariyor. Buldugu anda USD bin lira.

7.  Alıntı Originally Posted by DavidB Yazıyı Oku
    Simdilerde 800 yillik Cin formullerinin pesine dustugu soyleniyor. Guya sonsuz yasamin sirlarini ariyor. Buldugu anda USD bin lira.
    Şirk ya bu ?
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

8.  Alıntı Originally Posted by Secoli Yazıyı Oku
    Bende 2 senedır kullanıyorum sıkıntı yok ama millet tırsıyor.

Aktifbank Nurol yatırım bir kaç senedir bono veriyor ve sağlam şirket bunlar

Aktifbank 1999 senesinden beri bu işi yapıyor ama milletimiz bilmiyor
    son 2 senede büyük reklamlar yaptı
    Pasolig uygulaması ve PTT ile çalışması ayrıca pozitif ve güvenilir olduğu öne çıkıyor

Enerji, inşaat, finans, tekstil, madencilik ve Telekom olarak binlerce insana istihdam veren dev bir şirket...
    Nurolu da aktifi tanıdığınız kadar yakından tanıyor musunuz? Daha önce hiç yatırımınız oldu mu orada? Sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz?

Yazılarım tavsiye niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 880/1252 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •