Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 881/1004 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: Viop XXXV

1.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    coin piyasasına giriş yapmak istiyorum. Binance sanırım en iyi aracı kurum. Hesabı direkt binance tan mi açıyoruz. Nasıl para gönderiyoruz nasıl çekiyoruz. Deneyimli arkadaşlar yardım edebilir mi? Yıllardır yatırımlarımı 3 e bölerek gerceklestiriyordum. Döviz altin ve borsa şeklinde. Viop ve spottaki tüm malları satıp coin piyasasına aktarmayı düşünüyorum. Artık burdaki saçmalıkları kaldıracak gücüm kalmadı. Bilgi verebilecek arkadaşlara teşekkür ederim.
    sayın karax dolar alımını aracı kurum geç yatırması yüzüdnen tfx ten mevcut elime geçen parayı da drek binanceye atıyorum...
    SİZ BURDA ALTI BOŞ ELDE Kİ FİZİKİ BİRŞEY YOK DŞYENLERE ASLA ALDIRMAYIN..
    piyasası coin bulmak adına zordur ancak bende 1000 doalra yakın vakti zamanında COİN balonu patladı dediklerinde
    herşeyi bilen forum ahalisi algısyla zaten etherium ada(cordano) xrp doge LİTE coin sepeti spotta yapmıştım....
    voptan spot kafası olarak daha iyi hale geldi portföy..
    ne oldu ne dedik ABD KAYITSIZ KALAMAZ DEDİK ETFLERDE SEPET YAPIP İŞLEME ALACAK...
    düşünün ben eth aldığımda ki çok alamamıştım ama 1700 dolardı
    1000 dolar kıçı kırık coin piyasında 5000 dolara yakın oldu...bunun dışında kaldıraçlı işlemlerimden kazandıklarımı saymıyorum ...
    velhasıl BİNANCE sistemini tanısanız varya BORSA nın amelelik olduğunu hele ki vopun tam amelelik olduğunu anlarsınız...
    NEDEN...!!
    BİNANCE DE stop loss bedave alt üst emir girme bedave tek platformda coin adına KALDIRAÇ KONTRAT OPSİYON VE FOREX işlemleri yapabilirsiniz..
    ŞAÇMA SAPAN MARGİNCALL oalyı yok ısolated var poz kapanır olay biter bir nevi VARANT..
    bir COİN TAŞIMA MALİYETİ neredeyse SIFIR..
    sistem olarak resmen d*şş*k geçmişler borsa piyasası ile...
    coin piyasası için abonelik gerekmez trading wiev 1 dk ye kadar anlık verir ki zaten binance platformu derinlik kademe de anında vermekte...
    YOK 50 BİN TL Yİ 10 KERE ÇEVİR MATRİKS VERELİM NARALARI YOK..ve şunu da demek isterim ki TRADİNGWİEV DE gümbür gümbür..
    ileri de İDEAL MATRİKS gibi programların html5 e ve döküm kalıplı setup exelerden kurtulup mecburen adam akıllı wep tabana enterge olacağını düşünüyorum dünya gelişmelerine ayak uydurmazsa İDEAL DE MATRİKSTE ciddi diyorum kalmaz..
    zaten web tarayıcıları tradingwiev...
    yani bende matriks var demenin bir öenmi kalmayacak..
    şuan için tek eksin BİNANCE NET ŞEKİLDE TRADİNGWİEV üzerinden işlem yaptırsa....borsa bilişim ve yazlılımlarını tarihin o tekerrür eden raflarına kalkar...
    ama o da olacak..
    binance DE BUNLARI bilerek oyuna giriniz HERŞEY BEDAVA...HATTA ZİNCİR EMİR VS HEPSİ BEDAVA resmen dalga geçmişler aracı kurumlarla vs..
    cidden bunları tanıdıkça adamı soğutuor....
    VAKTİ ZAMANINDA üst fiyat harekeetinde şuraya geldiğinde sat YANİ İF DONE İF DONE OCO emirleri sadece FOREX ve türkiye finans targette vardı..
    adamlar herşeyi görerek öyle bir eko sistem kurmuşlar ki..
    resmen da**ak geçmişler bizim piyasa ile...
    İF DONE ; 10 DAN DOKUZA DÜŞTÜĞÜNDE AL 9,5 DA SAT
    İF DONE OCO; 10 DAN DOKUZA DÜŞTÜĞÜNDE AL 9,5 DA SAT 10 DA TEKRAR AL 11 DE SAT TÜRÜ BİR emirdir...
    bakınız borsa da bu yok
    hatta koyun piyasasında buna da gerek yok ...
    HERŞEDE özgürsün..

grafikler tekniğe birebir uyar..!!
    ŞİMDİ GELELİM NASIL OLACAK..
    binace kayıt işlemi bitirdikten sonra bir tane de paribu ya da btctürk gibi birşey de açmanız lazım..
    akbank vakıf vs binanceye her türlü para iletme işini sağlıyor 7/24
    binance den sonra binance türk ü de bağdaştıracaksınız..
    sonra ya paribu ya da btc türkten para çekeceksiniz...
    olay karışık gibi değil çok kolay..
    yeni alıştığınız EFT OLAYI VAR YA FAST...BUNDA HEP VARDI ZATEN ...
    olayın hantallığı BANKANIZDA...
    binance den ya da binance türkten direk para çekemezsiniz...
    türkiye de ki kurumlarda olmalı eskşnde papara vs den çakiliyordu tayyeap keyfinden engellemedi...
    inanın zor değil....
    herşey Q kodu...
    accık teknolojiyi deneyim edin tavsiyemdir...
    BİR DE BANA ALTI DOLU BOŞ MUHABBETİNE BIRAKIN paranıza bakın kardeşşim...
    BEN KAZANDIĞIMA BAKIYORUM ÇÜNKÜ

2. Tonlarca kaynak var ve inanın çok kolay..
    Dolar alacaksanız benim gibi yapın..usdt candır her zaman talep vardır..
    Coin piyasası demek sürekli yükselen dolara ezilememek demek..
    Sadece binance de paran dursa usdt de geri talep açsan türk borsası bedava...
    Doların ateşi inmeden borsa ya fazla para vermem burada oynarım dolarları..
    Fiziksel dolar alana saygım sonsuz ama her ne kadar kimlik vs olayına girmeye kambiyo sesleri gelmeye başlasa da BTC tarafı bizim gibi Ülkelere özgürlüktür..
     Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    En basitinden anlatan youtube linki varsa , benimle de paylasan arkadas olursa sevinirim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yılların deneyimi Ali Perşembe.
    Bu sabahki yayın. Kitap gibi?

https://youtu.be/DkO629vdwmM
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

4. Artık döviz de tutmuyor vatandaş bunu daha iyi anladım artık usdt gibi şeyler de tutuyorlar..
    Hak verdim bizim ergen üstadlara türk borsasında yüzde 2 ye seviniyormusunuz abi diyenlere , abi bu kadar çabayı coinde göstersen zengin olursun diyenlere..
    Ne yapalım tırtıklıyoruz işte..

Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    Kur sürekli artarsa kim parasını tlde tutar, 90lardaki gibi maaşını alan döviz bürosuna koşar bu da tlyi dahada güçsüz yapar enflasyon artar faiz artar bunun sonu iyi olmaz. Dengeli faiz dengeli kur en iyisi ama işte.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şimdi coin piyasasına girme sebebim elonun çocuğuna sembolik 5 adet doge coin almasıdır..
    Şuan furya nft lerdir..
    Yani açık artırma müzayede değeri olan eşi benzeri olmayan ve buna fiyat biçen coinler..
    Bende çocuğuma coin aldım.5 yıl dursun ..
    Ama öyle olmadı tabi spot dursa da ellemesemde elde olan usdt ile ve biriktirdiğim ile trade de ediyorum..
    Sepet duracak o ayrı..
    Ayrıca sasa dan köşe olurken tarla ve sadece bir çocuğuma 100 bin e bes yaptım.o zaman çocuğa yapmamıştım..
    Bes fon dağılımı şu..
    Dış borçlanma.
    Yurtdışı teknoloji hisse senedi
    Döviz
    Altın..
    İleride bu bes fonlarında coin de olacak sepetleri de olacak..
    Ayrıca porsa İstanbul da şişe ve sasa halen durmakta..
    Ayrıca trade ettiğim bir de meblağ var tl karşısında eriyen ...
    Onun da yüzde 60 lık kısmı dolarda..
    Geri kalan spot trade de..
    Özetle ayık olun..
    Kör olmayın sadece bir piyasadan bir B*k kazanamazsınız..
    Niye bunları yazdım..
    Sadece hayatını viopa adamış..bir kazanıp iki kaybeden kitle var burda..
    Sadece vop la zengin olacağını düşünen kitle var burda ..
    Kimse kusura bakmasın olamazsınız..
    Ayık olun..

6. Güzel bir tespit daha vereyim size..
    Coin borsasında bir borsacı takılan olarak düşüşler bana hiç bir zaman hayret uyandırmıyor..
    Neden..
    Ulen bilmiyorum ki değerini ederini neyi kastettiğini..
    İşte bu yüzden burda ki çoğu vopcular orada başarılı olur..
    Yani garan 18 den 6 düşecek dendiğinde ha skktr lan diyen birileri olduğu için kör kalır algı içinde olursunuz short tutamazsın kazanamazsın. orada öyle bir durum yok işte..
    Herşeye açık o yüzden önünde ki grafiğe mecburen uyarsın..
    Yani şişe 8 den 3 e düşmüş bu kabul edilemez durumunu orada yaşamazsınız..Temel olarak ucuz bedava sonuç 1 yılını yer vs

Ama düşer..
    Dumur olursun..
    Orada öyle birşey yok..

7.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Artık döviz de tutmuyor vatandaş bunu daha iyi anladım artık usdt gibi şeyler de tutuyorlar..
    Hak verdim bizim ergen üstadlara türk borsasında yüzde 2 ye seviniyormusunuz abi diyenlere , abi bu kadar çabayı coinde göstersen zengin olursun diyenlere..
    Ne yapalım tırtıklıyoruz işte..

usdt ne döviz gibi bişey mi?

8. Hocam bi de şunu sorayim. mesela 10 bin tl attik. 10x kaldirac bastik . %20 terste kaldik. ana para kadar bir yere borclaniyor muyuz ? Yoksa %10 terste kalinca para otomatikman sifirlaniyor mu ? Vioptaki gibi borclandin falan yok dimi. Para bitti oyun bitti gibi mi ?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Sayfa 881/1004 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •