Onemli Gunler Banner
Sayfa 888/1002 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    Siz neyin peşindesiniz kuzum. Rusya dünyada en büyük coğrafik topraklara sahip ülkedir. Tüm dünyaya karşı Ukrayna da ŞAH çekmiştir. Nato veya AB tek başına oyunda olan Rusyaya karşı henüz hamle bile yapabilmiş değil. Gerisi palavra.... Polanya ya yı maşa olarak kulanacak kadar güçsüzler...Bık bık bık.... Büzük meselesi gerisi...
    sn. paRs, nukleer silahlar hem ABD'den, hem Ingiltere'de hem de Fransa'da var. Kaldi ki ABD'ninkiler daha etkili, Ruslarinki tam hedefini vuramiyordu, bu yuzden Kastro'ya yolladilar vaktinde. Simdiye kadar "nukleer" kelimesini bu ulkelerden duymadim.

Bati Rusya ile savasamaz diye dusunuyorsaniz bence yanilyorsunuz. Benim gibi birisini devlet baskani yapmis olsalardi simdiye Moskova'yi bombalardim. Yapmiyorlar ama iste iyi ki. Cunku insanliga getirecegi yikim buyuk. Bunu korkaklik olarak algilamak bence yanlis, tam tersine buyukluk benim kanimca.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    sn. paRs, nukleer silahlar hem ABD'den, hem Ingiltere'de hem de Fransa'da var. Kaldi ki ABD'ninkiler daha etkili, Ruslarinki tam hedefini vuramiyordu, bu yuzden Kastro'ya yolladilar vaktinde. Simdiye kadar "nukleer" kelimesini bu ulkelerden duymadim.

Bati Rusya ile savasamaz diye dusunuyorsaniz bence yanilyorsunuz. Benim gibi birisini devlet baskani yapmis olsalardi simdiye Moskova'yi bombalardim. Yapmiyorlar ama iste iyi ki. Cunku insanliga getirecegi yikim buyuk. Bunu korkaklik olarak algilamak bence yanlis, tam tersine buyukluk benim kanimca.
    Yazıda 10 yılda bir bakım yapılması gerekir der ve ne kadarı çalışıyorda der.

Risk tabiki insanlık için lakin kullanmaya en yakın olan liderler.

Pütin ve Kim(K.Kore)

Neden kendilerine tehdit algısı.

Batıdaki gibi 4 yıl yada 8 yıl görev yapıp emekli olamayınca.

Çıkar ilişkileri ve yolsuzluklar işin içine girince

Veside Tek yetkili megolaman olunca diktatörlerin sonu hep aynı oluyor.

Sonuna kadar değil ÜLKEYİ yönetmek İYİ YÖNETMEK olmalı felsefe.

Bir şekilde batı bu işi kendi vatandaşları hükümdar diğerleri uşak yada köle pozisyonuna getiriyor.

Yahüdi inancındaki gibi bizler onlara hizmet için varmışız.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    [QUOTE=666

Bati Rusya ile savasamaz diye dusunuyorsaniz bence yanilyorsunuz. Benim gibi birisini devlet baskani yapmis olsalardi simdiye Moskova'yi bombalardim. Yapmiyorlar ama iste iyi ki. Cunku insanliga getirecegi yikim buyuk. Bunu korkaklik olarak algilamak bence yanlis, tam tersine buyukluk benim kanimca.[/QUOTE]

Bidonun arkasına saklan,Putin'i diktatör olarak eleştir,Sonra da bu nu yaz...!!
    Hiç yakıştıramadım sana..
    Sende az değilmişsin.!!..

4. Sayın 666,Zelenski 'den kahraman çıkmaz. Kısa vade yoğun medya gücü ile parlatılir . Tarih er geç gerçeği ortaya çıkarır. Irak'taki kimyasal silah yalanı gibi.
    Kendi ülkesinin savunma savaşı için ABD isteği ile lejyon birlik toparlayan adamdan kahraman çıkmaz.Bunlar gönüllü de değil. Cogu Günlük belli ücret alacak katiller. Aralarında tek tük gerçek gonullude olabilir. Katil sürüsü diyorum. Bkz Irak. Oradaki katliamları.

5. Cidden gulmekten karnima agrilar girdi

https://twitter.com/ismetyukcell/sta...B5kN47Xaw&s=19

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sayın 666,Zelenski 'den kahraman çıkmaz. Kısa vade yoğun medya gücü ile parlatılir . Tarih er geç gerçeği ortaya çıkarır. Irak'taki kimyasal silah yalanı gibi.
    Kendi ülkesinin savunma savaşı için ABD isteği ile lejyon birlik toparlayan adamdan kahraman çıkmaz.Bunlar gönüllü de değil. Cogu Günlük belli ücret alacak katiller. Aralarında tek tük gerçek gonullude olabilir. Katil sürüsü diyorum. Bkz Irak. Oradaki katliamları.
    Sn. arkadasim,

ABD'nin Irak'ta yaptigini savunmadim. Ayrica Kimyasal Ali'yi ne cabul unuttunuz. Neyse, Irak konusu baska bir konu. Savunanlarla tartisabilirsin.

60 bin Ukranya vatandasi ulkesine geri dondu Rusya ile savasmak icin. "Vatan hainligi" ile suclanan eski basbakani Poroshenko bile ulkesine dondu sokaklarda savasiyor. Vatanini savunan insanlara katil surusu demek artik...

Sizin anlamadiginiz bir ideolojiyi ya da baska bir tarafi desteklemek gerekmiyor dogruyu savunmak icin. Tayyipciler de bana cok catar solcu diye mesela, olmadigimi anlayinca ellerinde karsi tez kalmaz.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bidonun arkasına saklan,Putin'i diktatör olarak eleştir,Sonra da bu nu yaz...!!
    Hiç yakıştıramadım sana..
    Sende az değilmişsin.!!..
    Butun Rus dikatorleri de toprak parcasi almis. Bu da toprak parcasi alayim diye dunyanin icine etti. En sonunda baska bir fasist gibi mahzende kafasine bir tane sikip hepimizi kurtaracak.

Sayfa 888/1002 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •