Sayfa 89/123 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 705 - 712 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. 9 aylıkta güzel bir kar getirmesini bekliyorum haydi bakalım ayes sendeyiz artık...

2.  Alıntı Originally Posted by Murcelago Yazıyı Oku
    9 aylıkta güzel bir kar getirmesini bekliyorum haydi bakalım ayes sendeyiz artık...
    Ortak senden ayakbasti parasini almişlar gelir gelmez. Hadi hayirlisi, 1 senedir yerinde sayiyor ugurlu gel insallah

3. Portfoyümdeki 5 hissenin en güzel getirisi olan ayesim canım ciğerim 1.5 senedir sıkılmadan usanmadan beklemeye devam hedef 2040 emeklilik ikramiye fonum ayesim hayırlı işlerin olsun

4. Sirket iyi güzel de pazarından dolayı islem yapmak zor. Surekli islem gorecegi pazara ne zaman cıkacak var mı bilgisi olan
    Simplicity is the ultimate sophistication.

5. inşallah hisse güzel yerlere gelecek ama sabırlı olmamız lazım ben biriktirmeye devam edeceğim şirket karlarının zamanla da çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum bu piyasa değerini haketmiyor çünkü yeri burası değil...

6.  Alıntı Originally Posted by Murcelago Yazıyı Oku
    inşallah hisse güzel yerlere gelecek ama sabırlı olmamız lazım ben biriktirmeye devam edeceğim şirket karlarının zamanla da çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum bu piyasa değerini haketmiyor çünkü yeri burası değil...
    Aynen tren henüz boş vagonlar dolmadan binmek lazım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7.  Alıntı Originally Posted by Murcelago Yazıyı Oku
    inşallah hisse güzel yerlere gelecek ama sabırlı olmamız lazım ben biriktirmeye devam edeceğim şirket karlarının zamanla da çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum bu piyasa değerini haketmiyor çünkü yeri burası değil...
    Hisse güzel ama fiili dolaşımı biraz fazla...İşbir ve Pkent gibi dolaşımı az olsa iyi olacakmış..İşbiri ve Pkenti götürenler; hissenin dolaşımdaki payının az olduklarından dolayı; umulmayan yerlere götürdüler...Hayırlısı olsun...
    Son düzenleme : ank11; 25-10-2021 saat: 20:22.
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

8. kesinlikle haklısın ama karlılık açısından ayes çok güzel ve dahada güzelleşecek

Sayfa 89/123 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •