Sayfa 9/326 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 65 - 72 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Arkadaslar yukarıda arkadaşın biri bu hisse nin avrupa benzeyeceğini söylemiş ama avtur baştan beri metro yatırımın bunlar daha yeni geçecek metro yatırıma bu hisse toplanmadan gitmez tabi spk dan onay gelirse ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    Bende bu yaziya buna istinaden birde dün 5 milyon hisse alinca burda kalacak buraya gereken yatirimi yapacak diye girdim hatta 1.06 dan nasil olurda 1 gün sonra satar bu ne anlama gelir anlayan varsa söylesin lütfen metronun paylari % 0 kalmış siye yaziyor sirketleri almaktan vazgeçtiyse dahada gider aşağıya diye düşünüyorum Yatirim tavsiyesi değil sadece hislerime diyor bunu hislerim vu siralar hiç doğru bir yön göstermiyor bana ya bakalim ne edecez

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app
    Vazgeçemez spk öper kendini.kardes bu adamın hisselerinde sabırlı olacaksın al sat batırır insanı ı yüzden sabırlı olmak lazım.ytd

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    İlgi: Galip Öztürk Turizm Yatırımları A.Ş.' nin 31.10.2016, 17.11.2016 ve
    11.01.2017 tarihli KAP Özel Durum Açıklamaları

İlgi de belirtilen açıklamalara ilişkin olarak tarafların
    anlaşmaları neticesinde Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş., Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Euro Trend Yatırım
    Ortaklığı A.Ş.'de Mustafa Şahin'in sahip olduğu A Grubu
    imtiyazlı payların tamamının şirketimiz Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından satın alınmasına
    Yönetim Kurulu'nun 02/02/2017 tarihli toplantısında karar verilmiş olup, bu konudaki talebimiz Sermaye Piyasası Kurulu'nun görüş ve onayına sunulmuştur.

__________________________________________________ _

Yukarıdaki haberi yayınlatıp bu ALIM-SATIM işlemlerini yapanlar şirketi almaktan vazgeçtik derlerse.
    Sn.TC.Savcılarına iş düşer sanıyorum.

YTD
    AKP ye yakınlığı ile tanınan adı geçen zat bu işlemler sonrasında şirket hisselerini alımından cayarsa ortalık karışır.
    referandum öncesi böyle bi manipülasyonu göze alamaz sanıyorum.
    siyasi erkide karşısına alır ve referandum oylamasında AKP için olumsuz katkısı olacaktır.

YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 23-02-2017 saat: 21:17.

4.  Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    Dün al bugün sat bu nasıl bir sistem olmuş milleti kandir topla basina ulan yine yutturdun bize böyle kazandığın paranin hayrini göremezsin inşallah 1 ayda 3 bin lira zarara soktun beni

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app
    hayrını görmezler zaten,parası olsa böyle ufak hesaplar yapan milletin alın terinde gözü olan büyük olmaz...bak bakalım büyük firmalar ve yöneticiler alcam dedikleri haber gönderdikleri firmayı,şirketi nası almış.bir yabancı talip olsa hisse çoktan 2 üzerine atmıştı,gavura güven var yerliye güven yok borsada,nadiren büyük güvenilir iş adamlarının talip olduğu şirketler olduğunda onlarda güzel pirimler yaptı.milleti devleti reisi dilinden düşürmeyen,sosyal medyada manevi milli paylaşım yapan,yaptığı yardımlarla ekranlarda görünen insanlardan yaptıkları iştede milletini sömürmeden lanet okutmadan iş yapmalarını beklemek bir vatansever vatandaş olarak dileğimiz ve beklentimizdir.sırf haberlere çıkması haksızlığa uğramasından madur edilmesinden dolayı,anlattıklarına inanan tanıdığım insanlar dan borsaya arada bir bakan 2 arkadaşım bu şirkete talip oldu diye hisse almış İnşallah zarardan kara geçip rahatca evinde uyurlar.normalde şirketler boş değil ama bu işlemler,güvensizliği tetikliyor.

5. 5 milyon lot virmanlanmış başka hesaplara aktarılmış olabilir.250bin lot avgyo parası bile değil bu 5milyon lot ! isteseler takaslar ayni tavanda kapatabilirdi,ama derinliği gören alan satan kurumları takip eden kişi ve aracı kurumları günlük vurkaç peşinde olanları açıkcı v.s. leri uzaklaştırmak için yapılmış bir harekette olabilir bu işlemler.

Alıntı Originally Posted by garigen Yazıyı Oku
    5 milyon lot virmanlanmış başka hesaplara aktarılmış olabilir.250bin lot avgyo parası bile değil bu 5milyon lot ! isteseler takaslar ayni tavanda kapatabilirdi,ama derinliği gören alan satan kurumları takip eden kişi ve aracı kurumları günlük vurkaç peşinde olanları açıkcı v.s. leri uzaklaştırmak için yapılmış bir harekette olabilir bu işlemler.
    22/02/2017 tarihinde Euro Kapital Yatırım
    Ortaklığı A.Ş.(EUKYO) payları ile ilgili
    olarak 0,84-1,00 TL fiyat
    aralığından 5.000.000 adet alım

işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız 22/02/2017
    tarihi itibariyle %25
    olmuştur. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki
    tabloda verilmektedir.

aralığından 5.034.190 adet satış

işlemi ve 0,99 TL fiyattan 34.190 adet alım işlemi ortaklığımızca
    gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız 23/02/2017
    tarihi itibariyle %0,00
    tabloda verilmektedir.

YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 23-02-2017 saat: 21:36.

7.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    22/02/2017 tarihinde Euro Kapital Yatırım
    Ortaklığı A.Ş.(EUKYO) payları ile ilgili
    olarak 0,84-1,00 TL fiyat
    aralığından 5.000.000 adet alım

işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız 22/02/2017
    tarihi itibariyle %25
    tabloda verilmektedir.

aralığından 5.034.190 adet satış

işlemi ve 0,99 TL fiyattan 34.190 adet alım işlemi ortaklığımızca
    gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız 23/02/2017
    tarihi itibariyle %0,00
    tabloda verilmektedir.

YTD
    bu başka aracı kurumlara virman olmadığını göstermez,bu gün 5 milyon satar yarın alır bu serbest piyasa işlemlerinden dolayı yapılan bildirim.şimdi sattığı fiyattan daha ucuz tekrar aldığında sattığına karışmayan aldığına karışamaz,şirkete spk ve öncesinde resmi talip oldular,kimse yok yalan v.s diyemez,talip olduğun bir şirket,yetkililerle illa bir görüşme yapılmış ve karar alınıp yayınlanmış müracat yapılmıştır. o satılan 5milyon lotu ve diğer işlemleri küçük yatırımcı yapmadıya!zararda karda olan hissedeki küçük yatırımcı arkadaşlar almadan önceki karar vermelerine sebep haber ve kap bildirimlerini takip edip helal rızıklarına göz diken oyuna getiren olursa resmi yollarla Cumhurbaşkanımız başta,spk ve diğer tüm bakanlıklara mail,direk telefon ederek veya dilekce yazarak müracat etsinler,millete kazık atan devlete de atar.ama şimdilik süreç devam ediyor.istediği anda devletimizin adaletle yetkili kurumları kim ne işlem yapmış ne demiş nerden almış satmış hepsini ortaya çıkarır,bu sadece bu hisseyle alakalı değildir.
    Son düzenleme : garigen; 23-02-2017 saat: 22:25.

8. arkadaşlar eğer metro bu şirketi almaktan vazgeçmez ise boşuna kendinizi yıpratırsınız.yatın uyuyun düştüğü gibi çıkar.
    anladığım kadarıyla burda fazlada ky yok. sabırlı olun.bukadar hisseyi devretmiş olma olasılığı yüksek.

Sayfa 9/326 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •