Sayfa 90/393 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 3142 madde; 713 - 720 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. .

TURKCELL T80 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. kaç gündür yatırım tek başına tahtanın içine ediyo, satışı 650 bin oldu. peki bu satışı bilip malı alan kim? bunun altından küçük yatırımcı kalkamaz, bir oyundur dönüyor ama sonu nereye varıcak. .

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dolar alan carikla gezer deniyordu, tersi oldu, dolar altın euro bozdur un faize yatırmayın haram dendi ,borsaya getirin ülke kazansin dendi, borsada milletin parasi eridi bitti tükendi,

Acaba diyorum bunlar hükümet programimiydi, milletin parasını borsada patronlara yedirmek, şimdi bakıyorumda birçok hisse de patronlar ölü fiyata hisse satiyorlar, fiili dolaşımı nerdeyse %100 cikarttilar, dibin dibi yok,sattikca satıyorlar, ve birdaha yukardan alan ky nin kurtarma imkanıda yok.

Herhalde amaç buydu hükümet programı, cunki kimse bu düzene dur da demiyor.spk sadece rüşvet almakla meşgul.

Su durumda bende bahceliyi destekliyorum ve erken secim tek çözüm gibi geliyor, bazen değişiklik iyi gelir...ytd.

4. İştahla Satanı anladık da, alan kim ? Yarın artık bir tavan gelse de hisse rahatlasa diyorum. Ky nin de azıcık yüzü gülsün.

5. Hadi kocum borsa 110 oldu bari 6 liraya gel

sabırla bekleyecezz. o kedi buraya geleceeeekkk
    benden cahili azdır. YDT

7. Vvbts kapsaminda bugun son gün idi.yarin kredili isleme ve aciga alis satis serbest yarin hareketli bir gun olacagini dusunmekteyim.ytd.sahsi dusuncemdir.

8. 9,4 da içerde açılan oldukça büyük çaplı plaj şemsiyesi nedeni ile bir müddet daha kıvranması beklenebilir.

Sayfa 90/393 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •