Sayfa 901/1015 İlkİlk ... 4018018518918999009019029039119511001 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: Viop LIX

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herife bak yahu akşam seansında da basıyo, tohatlı abi napalım 9736 dan lönklüyelim mi, zabah açılışta verürük herifin eline
    Xu100 de 9.173 ve Vob30 da 9.639 yükselişin bittiğini teyid edecek bana göre. Şubat vadenin son 2 günü. yarın bir yeni tepe yapar mı acep deyip 9.700 altına 9.639 stop olmak kaydıyla pasif longlar girdim gari. bakalım tombala mı çinko mu yoksa bamyamı olcez abeyler.

dün akşam aklıma... EGE CANSEN HOCA ile ASAF HOCA'nın beynini yakacak bir teori geldi (twitteri olan, onlar çıkınca sorabilir )

şimdi bu muhteşem yediliden dolayı SP500, NASDAQ falan zirve üstüne zirve tazeliyorya...

onlar bunu yaparken BİST TABAN olmalı

neden ?

muhteşem yedilinin senelik karı 1 trilyon dolardan 2 trilyon dolara çıkacak ise; bu aradaki 1 trilyon dolar fark, az gelişmiş ülkelerden, yani bizim cebimizden çıkacak

çünkü: onların ürettiği malı biz satın alıyoruz... onların kasasına giden 1 trilyon dolar, biryerden çıkmalıdır

yani bizden 15-20 milyar dolar fazla para çıkacak

yani : borcumuz artacak, ekonomimiz biraz daha kötüleşecek (ondan aldığımız çipi, telefonu... geliştirip fazla fiyata satamayacağımıza göre, müzmin tüketici moduna devam )

teorimizde; NASDAQ zirve yaparken, aslında, BİST TABAN yapmalı demiştik...

neden yapmıyor peki ?

PALA nın adiliği işte oda

yine nası çalıştırdım saksıyı... pes vallahi

https://www.youtube.com/watch?v=XRyfcOY6ZLY

bazen kendime ben bile inanamıyorum

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herife bak yahu akşam seansında da basıyo, tohatlı abi napalım 9736 dan lönklüyelim mi, zabah açılışta verürük herifin eline
    Haber tarama yapıyorum.....bir şey yok......sadece 2 saat önce Çanakkale merkezli deprem var......9733 ten alım orddinom vardı 1 adet geldi.......alımlarımı aşağıya çektim.....bugün her yöne savrulacak.....almak istediğim yere de geldi ama......

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,302
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Yıllardır kodlama öğrenin gelecek bu işte denmişti..
    ..................

Kodlama devri bitti. Yapay zeka sayesinde artık herkes birer kodlama uzmanı olacak.

-Nvidia CEO’su Jensen Huang

ilkinde bu adama itimat ettiği için yazılımcı olan varsa bu arkadaş için için iyi şeyler düşünmüyor olabilir.

Huang istifa et yada aklını çeldiğin zehir gibi gençlere iş ver
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

5.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    dün akşam aklıma... EGE CANSEN HOCA ile ASAF HOCA'nın beynini yakacak bir teori geldi (twitteri olan, onlar çıkınca sorabilir )

şimdi bu muhteşem yediliden dolayı SP500, NASDAQ falan zirve üstüne zirve tazeliyorya...

onlar bunu yaparken BİST TABAN olmalı

neden ?

muhteşem yedilinin senelik karı 1 trilyon dolardan 2 trilyon dolara çıkacak ise; bu aradaki 1 trilyon dolar fark, az gelişmiş ülkelerden, yani bizim cebimizden çıkacak

çünkü: onların ürettiği malı biz satın alıyoruz... onların kasasına giden 1 trilyon dolar, biryerden çıkmalıdır

yani bizden 15-20 milyar dolar fazla para çıkacak

yani : borcumuz artacak, ekonomimiz biraz daha kötüleşecek (ondan aldığımız çipi, telefonu... geliştirip fazla fiyata satamayacağımıza göre, müzmin tüketici moduna devam )

NASDAQ zirve yaparken, aslında, BİST TABAN yapmalı demiştik teorimizde:

neden yapmıyor ? PALA nın adiliği işte oda

yine nası çalıştırdım saksıyı... pes vallahi

https://www.youtube.com/watch?v=XRyfcOY6ZLY

bazen kendime ben bile inanamıyorum
    Bu tarz haberler, fosfor tüketimi hızlandırır, gerek yok
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Şu var endekste vadenin 2 günlük kalmış.....bugün iyi döktüler....çok kişi yükseliş bekliyordu.....halbuki.....panik yaptılar piyasa da......

7.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    ilkinde bu adama itimat ettiği için yazılımcı olan varsa bu arkadaş için için iyi şeyler düşünmüyor olabilir.

Huang istifa et yada aklını çeldiğin zehir gibi gençlere iş ver
    Ellerine geçse boğarlar bunu
    Yazılımcılar geleceğin en prestijli işine sahip olduklarını sanarken, şu an millet yapay zeka programları ile kolayca kod yazıyor.
    Teknoloji gümbür gümbür

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Bu tarz haberler, fosfor tüketimi hızlandırır, gerek yok
    haber değil... tez bu... tez.. doktora tezi

Sayfa 901/1015 İlkİlk ... 4018018518918999009019029039119511001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz