Onemli Gunler Banner
Sayfa 908/1007 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 7,257 - 7,264 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    üfffff beeee...... ne biçim satmışlar....... alış tarafında ki diğerlerine de kitlemişler..... bu satışa rağmen yarın düşmezsek bu işte bir iş var diyeceğim
    paragöz olsa, bomba atsalar, gene yukarı fırlar derdi
    nazar değer belki
    Memento mori

2.  Alıntı Originally Posted by gmt® Yazıyı Oku
    bist dow sp gdax mdag benzemez..uckagidin feriştahini yapar o ünvan cepte duruyor..daa işte zamanı geldiginde..haydin eyi eğlenceler..
    endeks sizler yüzünden düşmüyor
    her yerden şort açmayın elinizi görüyorlar
    total de oyunun içinde vıop onlar için yakıt istasyonu .
    19 Aralıkta olanları kimse unutmasın sepette istedikleri limiti gördükleri an sıfırlar sistem.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,897
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    1.79 dolar...Naci beyin görevden alınmasından sonra aşılmadı ve zirve olarak kaldı..Şimdi bu saçma politikalara ragmen burası aşılacaksa, 1 MİLYON KAPLAN GÜCÜ DERİM.

1.79 DOLAR ŞUANKİ KURA GÖRE 2.630 ediyor..

THY 18 den 40 gelmiş..Nereden bakarsanız bakın bıst30 larda %60-100 prim var.Enflasyonu ezmişler.bu yorum da kenarda dursun.

DEVALUASYON DA ilk önce yerel para değer kaybettiğinden önce borsalar artar...ama sonra yıkıcı dalgaları görünce borsalar tekrar eski diplere dönerdi..(2001 vs.)

Ama yüksek enflasyonda ne olmuş bilmiyoruz..yani belli hisseler enflasyonu ezince sonra ne yapmış..?

BUNLAR BENİ BAĞLAR AMA ,Buradan hisse almam...istediği yere gitsin..inşallah yaz ortasında, son yıllarda yaptığım gibi 5-6 ayda %70-90 kar verecek olan fırsatlar olur.Zaten hisse stratejimde yılın 2. yarısındaki ana dalgayı değerlendirmek var..bu ara dalgalar bazen olur..bu sefer trade şeklinde kısmen faydalandım.

Hatta ne zaman short emaresi oluşursa short açarım..ve bunu mümkün olduğunca taşıyacağım.(umarım son shortum olur)

HAZİRAN VADENİN SHORT OLMASINI BEKLİYORUM..GLOBAL (sp500) VE bıstın durumundan dolayı.

21 nisan bıst100 ;2556

Kalsın burada ileride bakarız...teşekkür ve tenkitlere açığım.

Hayırlı iftarlar

evet...Haziran vadenin KANLI GEÇECEĞİNi düşünüyorum..Hatta mayısta göreceğimiz tepeden vob olarak 300-400 puanlık düşüş beklerim...bunun 100 puanı zaten makası sıfırlamaktan gelir.temel argumanım sp500 de 3.400-500 aralığının görülmesidir..biz bir yere kadar görmeyiz.

Kanımca en geç GARANTİNİN ÇAGRISI SONUÇLANINCA 20-23 MAYIS ARASI ayılar saldırmaya geçecek.

o zamana kadar herif bilir...belki 100-200 puan teper..belki de aşağı yapar..5-20 mayıs arası ; hareket serbest.kısacası BİLMİYORUM..AMA belli destekler kırılırsa neden hareket hemen başlamasın ki?

zamanı gelince sessizce poz. alırım..

5 mayıs 2022..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. Bisey satmamislar. Unlu nun garan satisi var. Satisin cogu onda. Cagriya verecegine 14.99 dan tahtaya verdi

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,897
    SP500, PİSTON AŞAĞI FORMASYONU OLDU...Şoför atladı..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. 9 mayıs Rusya Ukraynaya resmen savaş ilan edecekmiş..ve abd nin Rusyayı nükleer silah kullanması için zorladığı konuşuluyor..acaba 2001 krizinin benzeri bir krizin başlangıç nedeni bu olabilir mi..

7. Bu ülke de herşeyi bilen 1 kişi var hocam..
    Geri herkes fasa fiso..
    Geriye kalan milyonların bir önemi yok
     Alıntı Originally Posted by semh Yazıyı Oku
    yıllık %1000 ? şöyle anlatayım Almanya da hiper enflasyon olduğu dönem hikayeye göre bir el arabası parayla ekmek almaya giden adam bir gölgede el arabasının yanında uyumuş uyandığında bir bakmış ki el arabası yok fakat paraları taşımaya zahmet etmemişler.. 19 Kasım 1923'te 1 Amerikan Doları 4,2 Trilyon Alman Markı oldu. Ocak 1922'de 1 Mark'a satın alınabilen bir içkinin fiyatı, Kasım 1923'te 192 Milyon Mark'a yükseldi. bu dönemler hiper enflasyon dönemleridir. Mesele benim haklı olup olmamam değil mesele bende değilim bilime yaklaşımımız yorumlarla olmamalı bir kişi çıkıp faizleri düşürelim enflasyonda düşer dememeli .
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    endeks sizler yüzünden düşmüyor
    her yerden şort açmayın elinizi görüyorlar
    total de oyunun içinde vıop onlar için yakıt istasyonu .
    19 Aralıkta olanları kimse unutmasın sepette istedikleri limiti gördükleri an sıfırlar sistem.
    sifirlamazsa,Ea kadar yolu var...

madem elimizi goruyorlar,burdan aralik vade icin de ifade edeyim...5-6 bin puan fazladan yukarida tutsada sonunda Allah belasini verecek hic suphem yok..

Sayfa 908/1007 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •