Sayfa 91/1004 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 721 - 728 arası.

Konu: Viop LIII

1.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    ama... tatil zamanı

başgan şimdi...RİZE'de biryerlerdedir... onu nasıl atlatacaaaz... imanıma çöker bize
    Yokla Sinop'ta olması lazım. Şuan cırcır olmadan yemek yeme derdindedir. İlaçlarını alır birazdan gelir basgan.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,068
     Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    uyuyamamıştır,
    virajlarda arka koltukta çok sarsılmasın diye çok basmadım gaza ama genede bir o tarafa bir bu tarafa savrulmuştur.

ben ne gelirken uyudum ne dönerken, (uyusam şimdi burada yazamıyordum )
    sende çadır önünde nöbet tutturdun
    bi 30 dk gözlerimi kapatamadım.
    eve dönünce 12 saat uyudum deliksiz.
    Abi ya agvada 3,5 zabita varmıs biri arabayı parkettigin kuyunun karsisindaki evin torunuymus...çadırımızı yıktı ocagimızı kuruttu

Ne edeyim ben sohbeti seviyorum.Aslında nöbet sizin cirak tutmalıydı nede olsa alt devre o ya
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Yokla Sinop'ta olması lazım. Şuan cırcır olmadan yemek yeme derdindedir. İlaçlarını alır birazdan gelir basgan.
    herşey dahile çöktü yine değil mi

geldi de... geriden başladı okumaya... daha ana mevzuya yetişmedi

4. Benim kankinin küreye baktım. Bu hafta inişli çıkışlı ekşinli geçecek diyi. Kankinin küre biraz su almış tam okunmuyor görünmüyor pusaklıydı.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim kankinin küreye baktım. Bu hafta inişli çıkışlı ekşinli geçecek diyi. Kankinin küre biraz su almış tam okunmuyor görünmüyor pusaklıydı.
    bizim kürede öyle diyor... 240 lıklarda çizgi altındayız.. normalde aşağıları test etmesi lazımda

İŞ YATIRIM ile AK YATIRIM... bırakmıyor ki tahtayı

gelen satış ordinolarının hepsini karşılıyorlar

akşam bile bırakmıyorlar tahtayı... 827800 maliyetli lönkleri maliyetine verdik diye seviniyorduk.. buyur828450 üstüne oturtuyor tahtayı

7. Para kazanmak isteyen bozkuşun küreye baksın. Kürenin neresi olduğunu tarif etmeme gerek var mı

VİOP30 günlük, shortçu HSBC de kapanmış, İnfo ve Deniz Yatırım short azaltmış, Halk Yatırım ve TEB long artırmış, İs ve YapıKredi Yatırım long azaltmış, Ak Yatırım short artırmış,
    Taşınan pozisyonlarda hala long oldukça avantajlı görünüyor,
    Bugün SPOT u alan İş Yatırım burada vermiş,

Sayfa 91/1004 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •