Sayfa 918/993 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Doğru demiş, yerinde tespit
    Memento mori

2. 1.Oyun :Buldugu bir hisseyi 1X100 yaptı.
    2.Oyun:100x0 .
    Başa dönüş.

Her oyunun kazanma şansı aynı %50.
    Bütün iş her hamleyi aynı miktarda yapmayacaksın.
    Portföy Dikey büyüdükçe yatay genişlemeye geçip finansal alana yayılarak yatay büyümek.

https://www.borsagundem.com/haber/mi...tti-mi/1718892

Monte Carlo-Kumarbaz yanılgısını hatırlayalım.
    https://www.youtube.com/watch?v=HAF7iO9blCs
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,173
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    İstanbul da bazı ilçelerdeki akaryakıt istasyonları paralı oldu. Tuvaletlerin girişine turnikeler koyulurken, 1 lira ile 2 lira arasında değişen ücretler vatandaşların tepkisine neden oldu. Tuvalet girişlerini ücretli yapan akaryakıt istasyonlarının bazıları ise giriş turnikelerine yakıt alanlara tuvalet ücretsiz yazılı kağıt astı.

https://www.karar.com/sehir-haberler...gulama-1725422

Aslinda bunlarin acilis ruhsatlarinda tuvalet mecburiyeti var.

Demek ki, tuvalet hizmet satisi cok karli.

Ben Istanbul Valisinin yerinde olsam, bunlarin ruhsatlarini iptal ederdim.
    Edemez,çünkü mutlaka iktidarın parmağı vardır,ruhsatı iktidar veriyor muhalefet vermiyorki,üstelik burası 20 senedir faşist,kapitalist,emperyalist sistemin elamanlarının desteğiylen yönetilen bir ülke,o sadece sosyal ülkelerde olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    "Ticaret bakanlığının açıkladığı öncü verilere göre Ocak ayında 14,4 milyar dolar dış ticaret açığı verildi."

nereye gidiyoruz belli değil ! sadece 1 ayda 15 milyar usd dış ticaret açığı şaka gibi

5. Bist te 8 kere kırmızı geldikten sonra zaman geçince bu sefer yeşil gelecek diyenler bugünde yanıldı.
    Bugün 9.Kırmızı geldi.
    Önce bir sistem kur.

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    "Ticaret bakanlığının açıkladığı öncü verilere göre Ocak ayında 14,4 milyar dolar dış ticaret açığı verildi."

nereye gidiyoruz belli değil ! sadece 1 ayda 15 milyar usd dış ticaret açığı şaka gibi
    Korkutucu bir rakam.

7. 1 yıldan fazla zamandır dış ticaret açığında ya dolar basıyoruz yada deftere yazdırıyoruz.
    Bakalım nerede kopacak bu iş.

Benim tahminim Altın ons 2200-2500 doları görüp aşağı dönmeye başlayınca dövizde Siyah Kuğunun gelme ihtimalide yükselecek.
    Ben dahil bir çok kişi bu sefer altından dövize geçiş sürecine başlama ihtimalinden dolayı görüyorum.
    Önce bir sistem kur.

Botaşın tüm borçlarını temmuza yazdırdık aralıkta 20milyar dolardı muhtemelen 25 i geçti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 918/993 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •