Sayfa 927/1001 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,409 - 7,416 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Merhaba tam yeri değil biliyorum ama fikir almak istiyorum. Doğuş otonun online sıfır araç satışından 3 gün önce bir araç görüp rezerv etmiştim. Aradılar ve aracı alabileceğimi söylediler. Aslında tamamen olmaz zaten diyerek başvurmuştum. Etrafımda çoğu kişi git al kaçırma falan diyor. Sizin fikriniz nedir? Araç skoda kamiq 2023 1.5 tsi full paket ( ek olarak cam tavan ve bir kaç özellik) fiyatı 1.086

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kur sabit tutulurken dövize endeksli her şey alınır acil ihtiyaç ise

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    kur sabit tutulurken dövize endeksli her şey alınır acil ihtiyaç ise
    Aracım var değişmeyi düşünüyordum. Ama tabi böyle bir durum oluşunca onu satmadan alacağım. Sonra onu satarım diyorum. Çok acil değil ama yani sonunda olacak bir şeydi

" Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

3. Alınmış alınmıştır

Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Merhaba tam yeri değil biliyorum ama fikir almak istiyorum. Doğuş otonun online sıfır araç satışından 3 gün önce bir araç görüp rezerv etmiştim. Aradılar ve aracı alabileceğimi söylediler. Aslında tamamen olmaz zaten diyerek başvurmuştum. Etrafımda çoğu kişi git al kaçırma falan diyor. Sizin fikriniz nedir? Araç skoda kamiq 2023 1.5 tsi full paket ( ek olarak cam tavan ve bir kaç özellik) fiyatı 1.086

Aslında araba değiştirmeyi düşünüyorsan kaçırma..Ben dolarları 8.5-9.5 den verip gidip araba almıştım...Araba dolardan daha fazla arttı a.q .. A101 reklamı gibi aldın aldın ..Alan kazanıyor

5.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Cep tel 100$ vergi gelmis.
    yaw üstad her yere aynı şeyi yazıyorsunuz 100 dolar vergi değil o

Ticaret Bakanlığı'nın Resmi Gazete'de yayımlanan "İthalatta Gözetim Uygulanmasına İlişkin Tebliğin'de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliği"ne göre; daha önce "Alıcısı bulunan verici portatif (Cellular) telsiz telefon cihazları" olarak 200 ABD doları/adet olarak uygulanan birim gümrük kıymeti, "Akıllı Telefonlar" için 350 ABD doları/adet olacak şekilde değiştirildi.

6.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku

İhtiyacınız varsa veya aracınızı yenilemek istiyorsanız bence mantıklı neticede euro ile değerlenen bir meta alıyorsunuz sadece ÖTV inerse zararınız olabilir bu yoklukta da ineceğini kendi adıma sanmıyorum. Ayrıca depremde bir çok araç pert oldu talebe yetişecek bir arz göremiyorum.

YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Aslında araba değiştirmeyi düşünüyorsan kaçırma..Ben dolarları 8.5-9.5 den verip gidip araba almıştım...Araba dolardan daha fazla arttı a.q .. A101 reklamı gibi aldın aldın ..Alan kazanıyor
    harca harca bitmez

Sayfa 927/1001 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •