Sayfa 929/1252 İlkİlk ... 4298298799199279289299309319399791029 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Sn.Power o vakit mehtap hanim rumuzlu birisi vardi ben o zaman hükümet bu şekilde kgf nefes kredileri filan giderse 2018 de usd 5 tl yi gecer dediğimdebherkes gülmüş hatta mehtap ile iddiaya girmiştik. Siz o zaman iddiayı ben 7 tl olarak artiriyorum dediğinizde kimse ciddeye almamıştı. İkaz düzeyli en az 100 yaziniz olduÄ£unu ben biliyorum. Sizinle alay dalga modu ile cevap verilirken siz 3.50 den usdin bedava oldugunu söyluyirdunuz. Kisaca yerden ğöğe kadar haklı idiniz. Saygılar demek dışında başka şöze gerek yok

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    mehtaplı geceler burada goygoy yaparken ben 3,5-3,4 lerden dolar stokluyordum. çok iyi hatırlıyorum.

2. trend dibinde oyalanıyor,

trendin yükseliş açısı çok fazla,

ancak buralardan hareket başlarsa yukarıda ki siyah dirençi hedefine koyabilir...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

3. papaz olayı olmasa dolar hala 4,80lerde takılıyordu. böyle bir şeyi kimse öngöremez.

ama bir krizi bu kadar kötü yöneteceklerini de kimse beklemezdi.

iş dolar savaşına döndü trumpın twitterdan direk TL yi hedef alması falan öngörü seviyelini aşıyor.

sonuç itibari ile önlem almak gerekli.

eylül ayı içesinde akılcı politikalara dönülmezse ben sadece dolara geçmem aynı zamanda fizikiye geçerim.

yatırım tavsiyesi değildir.
    ?

4.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    mehtaplı geceler burada goygoy yaparken ben 3,5-3,4 lerden dolar stokluyordum. çok iyi hatırlıyorum.
    powerpc gene saçmalıyorsun
    Allahtan buradaki insanlar balık hafıza değil
    3.85 lerden aldığını herkes biliyor
    geçen yaz 3.39 düştüğünde 3 5 K bir şeyler almışsındır
    tam showman sin

5.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    Ee sonuç? dolar 2 kat arttı bu sürede. Borsada ralli döneminde adam gibi kağıtlara yatıran 3-4-5-6 kat kazandı bunu neden kimse dile getirmiyor?

6. Papaz olayi bahane. Uc kurus icin anasini satacak pakro cete papaz diye basini istemeye istemeye belaya mi sokacak? Buna horde’den baska inanan kimse var mi?

US feud helps Erdogan deflect blame for Turkey's economic woes

https://www.yahoo.com/news/us-feud-h...033827909.html

Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    papaz olayı olmasa dolar hala 4,80lerde takılıyordu. böyle bir şeyi kimse öngöremez.

ama bir krizi bu kadar kötü yöneteceklerini de kimse beklemezdi.

iş dolar savaşına döndü trumpın twitterdan direk TL yi hedef alması falan öngörü seviyelini aşıyor.

sonuç itibari ile önlem almak gerekli.

eylül ayı içesinde akılcı politikalara dönülmezse ben sadece dolara geçmem aynı zamanda fizikiye geçerim.

yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    powerpc gene saçmalıyorsun
    Allahtan buradaki insanlar balık hafıza değil
    3.85 lerden aldığını herkes biliyor
    geçen yaz 3.39 düştüğünde 3 5 K bir şeyler almışsındır
    tam showman sin
    Ee sonuç? dolar 2 kat arttı bu sürede. Borsada ralli döneminde adam gibi kağıtlara yatıran 3-4-5-6 kat kazandı bunu neden kimse dile getirmiyor?
    dolardan bozgun yiyen TL ve Bist tayfası yine üşüşmüş.alın hesap makinesini hesaplayın. Ben şubat 2017 de 3,55 ten full dolara geçtim. 3,8x'den 2-3k ancak almışımdır. %90 3,5-3,4 aralığından depoladım ve çok çok kazandım.maalesef ŞOV yaparak paranın değeri korunmuyor. o zaman demiştim 3,94 ten alan adam bile çok çok kazanacak diye,yine haklı çıktım neden? çünkü sizin göremedikleriniz bana ulaşıyor. İYİ UYKULAR

8.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    yeni plan: düşük faiz yüksek kur. dolarda üst sınır yok. 30TL dediğimde infial oluyor,OLMASIN !
    Rusların işgaline uğramış Ukrayna da bile 1 dolar 30 uah değil. Felaket çığırtkanlığı yapmaktan vazgeçin artık

Yazılarım tavsiye niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 929/1252 İlkİlk ... 4298298799199279289299309319399791029 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •