Sayfa 930/1002 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ben belki 30 sene var, hobi olarak spritualizm okudum.

Yurekten inandigim bir konudur, hic kimse, yaptiklarinin bire bir karsiligini gormeden, bu alemden gidemez.

Can veremez.

Bu savci ve hakimler de bir gun, bu yaptiklarinin karsiligini gorecekler, eminim.

Kur'an da ayet var, sunu sunu yaparsaniz, daha cok gelirsiniz mealinde.

Inanir inanmaz.

60'li yaslarda olanlar, surdurdukleri yasam sureleri icinde,kimi asagiladilarsa, aynini yasadiklarini bizzat tesbit ederler.

Tek tesellim bu.
    Dediginiz gibi bir şey olsaydı obür Dünyada cezalandırma olmazdı. Götüren götürdügü ile kalıyor. Lakin soyle bir sey var çocugundan colugundan cıktıgı gercek.

2. MONEY TALKS.

https://www.bloomberght.com/erdogan-...itladi-2269534

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma namazı çıkışında soruları yanıtladı. Erdoğan Kanal İstanbul'un ihale aşamasına geldiğini ve projeye yerli ve yabancı talebinin arttığını belirtti.
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kanal İstanbul'a talebin arttığını belirtti.

Cuma namazı çıkışında soruları yanıtlayan Erdoğan "Varlık Fonu'nun resmi başkanı benim. Varlık Fonu'nu küresel anlamda farklı bir yere oturtmak istiyoruz. Katar Emiri'nin Türkiye ziyareti bu adımlardan biriydi. 11 anlaşma yaptık kendileriyle. Benim en önemli projem Kanal İstanbul'dur. Kanal İstanbul'da yerli ve yabancı talebi artıyor. Burada Kanal İstanbul projesi önemli. İş ihale safhasına geldi. Projenin mimari boyutu hazır, teknik bütün boyutlar da hazırdır." ifadelerini kullandı.

Erdoğan Kanal İstanbul ile ilgili adımın en kısa zamanda atılacağını ve Kanal İstanbul projesi ile İstanbul'un çok daha farklı bir görünüme ulaşacağını söyledi.

3.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Dediginiz gibi bir şey olsaydı obür Dünyada cezalandırma olmazdı. Götüren götürdügü ile kalıyor. Lakin soyle bir sey var çocugundan colugundan cıktıgı gercek.
    çoluğundan çocuğundan çıkar züğürt tesellisi, olmadı torunlarından çıkar avuntusu
    herhangi birinin sülalesinde 3 kuşak geriye gidin bir sürü ibretlik olay bulursunuz zaten..!!

bu kanal işi ciddiye binerse ekgyo 10 a vurur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    tarihte yaptığı yanında kalarak diğer tarafa göçen milyonlarca örnek var
    en azından benim şahit olduğum bir çok kişi var, avuntu aramak isteyenlerin tesellisi..
    Bknz : Burhan Kuzu .

Al şimdi muamma, öte tarafta ne olacak, işin gücün yoksa heyecanla bekle bilmem kaç yıl.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu kanal işi ciddiye binerse ekgyo 10 a vurur
    Acı reçete kanal istanbul mu çıktı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,613
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bunlar hep unutuluyor balık hafızalılar tarafından maalesef. Daha geçen haziranda bunlardan biri “Darbeci Kemalist zihniyeti ortadan kaldırmak için FETÖ ile ittifak yaptık" itirafında bulunmuştu.

Bu bir suç itirafı, hem de ağır bir suç, ama harekete geçen bir savcı var mı?

https://www.birgun.net/haber/feto-il...fa-etti-304212
    Olur merak etmeyin bıçak kemiğe dayandığı zaman,şimdi cehenneme çevirdikleri ülkede biraz daha cennetlik yaşasınlar,zaman gelecek onlara bir tokat gelecekki kendileride şaşacak,zaten şaşmayada zamanları olmayacak,bu sistemde hiçbir suçlu cezasını çekmeden öteye postalanmamıştır.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Adam zamlar CHP zihniyeti yüzünden oluyor ekonomiyi CHP zihniyeti yapıyor diyor.

Ben olsam 10 tane kanal İstanbul yaparım, günün sonunda CHP yaptı diyecekler zaten.

https://twitter.com/NoContextSag/sta...833040384?s=20

Sayfa 930/1002 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •