Sayfa 934/1005 İlkİlk ... 434834884924932933934935936944984 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 7,465 - 7,472 arası.

Konu: Viop LI

1. Fırat Kozok
    @FiratKozok
    ·
    10m
    Bloomberg Özel:

��Körfez’e yatırım turu ay sonunda..
    BAE ile 3 hafatadır süren yatırım görüşmelerinin ardından Erdoğan Suudi Arabistan, Katar ve BAE’yi kapsayan Körfez turuna çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin hedefi 25 milyar dolarlık doğrudan yatırım.
    @business

2. Adem ağam der ki; Diplerde değil de tepelerde aynı hisse isimleri farklı kanallardan geliyorsa dikkat edin, trenin son vagonu olmayın

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    130 dolar desteğini zor görürler Zaten oraya gelse de mal alamazlar... Seçime kadar borsa bir şekilde çıkar. Ama sonrası eğer kalırsa ! Mehmet abiden çok sıkı politika beklerim..
    Şuanda yapılan ralli değil TL nin kaybının piyasa üzerinde ayarı yapılmaya çalışılıyor , bir nevi borsayı devlette çalışan memurlar gibi düşün emre dolares, enflasyon derken burada bulunanlar bunun farkını alıyor
    FORMASYON AVCISI -53

SPOT, dün VİOP30 u longlayan BofA ve TEB burada satış yapıyor,

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Şuanda yapılan ralli değil TL nin kaybının piyasa üzerinde ayarı yapılmaya çalışılıyor , bir nevi borsayı devlette çalışan memurlar gibi düşün emre dolares, enflasyon derken burada bulunanlar bunun farkını alıyor
    sindoma belirli baslı hisselerin haftalıkları sanki ralli gibi bozmassalar
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...51#post6464251

Yazılanlara baktım ..Gap?lara özellikle yvade ..arife günü kapanışlar ..SL iptal ettim ..nereye kadar gidecek bakalım ..

İlginç bir vade olacağa benziyor ..

https://youtu.be/w32XBDOwoMY
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...69#post6466569

pozisyon pert olsa da aynen devam ..

Bas palacim aşşaağğı basss ,vur kırbacı vurrrr..

Şimdi 7078.25 ,7093.50 en yüksek gördü..tarihi zirvesi 7190.50
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Borsada ahkam kesmemek lazım...Kim aptal-kim embesil bilemem ama borsada her rakam mümkündür.

Buradan düşmez diyen alır fulll malını yapıştırır ekstresini ve 3 dolar kadar bekler.....5 dolar demedim..3 dolar diyorum...

Çakalların gazına gelen 3 dolardan mallandı...Eğer dolar bazlı ralli olacaksa bu seviyelerden alın..5 dolar olsun...

Analiz-grafikte-geçmişten haberi olmayan da beylik laflar etmesin..Tek hükümet varken...olay bu.5 kere dipleri test etmişiz...NACİDEN sonra yine test etmişiz...

YERİM SİZİN ENFLASYONU..BAKIN DEFALARCA YAPIŞTIRDIM.1990-2000 YILLARINI orada dolar bazlı geniş aralıkta dalgalanma var...

1.30 olur olmaz bu çok iddialı ...Ama olmaz da diyemem..

Ha..buraya defalarca yazdım...ÇANAK/KULP günlüklerde genelde işler..hedefi: 7.000 dir(bıst100)...oradan sonrada tek lot hisse almam ve sadece short yaparım...Buraya sürekli long yaptığımın ekstresini de yapıştırıyorum...Formasyonlar bazen tutar..onun için o yönde SİSTEMLE işlem yapıyorum..Tutmazsa zararı hemen kesersin...

Son düzenleme : ABKA; 04-07-2023 saat: 15:46.

8. Amiraldeki karın ağrısını çözen var mı

Sayfa 934/1005 İlkİlk ... 434834884924932933934935936944984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •