Onemli Gunler Banner
Sayfa 935/997 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,473 - 7,480 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by *bozkurt Yazıyı Oku
    dinsiz biri yalan söylerse sıkıntı yok
    dinci biri yalan söylerse sıkıntı var. Bunu mu anlamalıyız volna
    sen bunu anlıyorsan . Sende sıkıntı büyük.
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Senin de içimizdeki turuva gibi ateistleri yücelten ezilmişlik durumundan gına geldi.Beyanlarınla ateizme yaptığın itibarı bir kez bile müslümanlara yaptığını görmedim..kurtul artık bu eziklikten..

Ben etrafımda en radikalden en pasife kadar tüm müslümanlarla tanıştım.sen bu testi nerede yaptın.sürekli müslümanların %90 nını gömme.

Bir nesil güç eline geçince o ahlak abideleri dediğin kesimden bazılarının bize yaşam hakkı tanımadığını gördü..hani sen de B.Ü. protestolara katılmıştın..
    Sn Abka,
    Yasam hakkının teminatı Allahtadır herhangi bir iktidar da değil.. Koruyucumuz sadece odur. Ve Allah cok adildir. Zulüm yapanlar er ya da geç cezasını bulur.. Iyi insanlar vasıtasıyla.. Tekrar ayni zulüm yaşanacak diye yapilan yanlışlara rağmen aynı iktidara oy vermek ne derece doğru sizce?

Cocuga tecavüze bir kereden birsey olmaz denmesi benim icin tek sınırdır.. Iyi ve kötünün arasındaki..

Gercekten aklım almıyor..

Sevgiler..

3.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    İsrail'de kapalı alanlarda da maske takma zorunluluğu kaldırıldı

İsrail'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle kapalı alanlarda uygulanan maske takma zorunluluğu sona erdi.
    dün bi grafik görmüştüm, şimdi bulamadım gerçi, şöyle..

israil aşılanma oranı %60 yada 80 herneyse, filistin aşılanma oranı %4,
    ve her iki bölgede de vaka & ölüm grafikleri bire bir aynı

4. Dolar gene uçmaya başladı...

büyük ekonomist merkez bankası başkanını arasın da faiz indirsinler.

dolar 10 olacak herhalde bu kafayla.

ekonomistler yönetiyor iyi ki ülkeyi.

sahi damat nerede bu arada.

akbaba , damat nerde sen bilirsin. anlat.

5. halkbank yüzde 3.5 düşüyor. ne oldu ki ?

6.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    kimseye serbest değil.. Aklı fikri yeterince gelişmiş biri dine ihtiyacı olmadan da bunları yapmaması gerektiğini bilir.

Ancak bu dinciler hep din din din deyip bunları yaptıklarına göre hep din dedikleri kaynağı bile okumuyor uymuyor diye söylüyorum.

Bunları dinsiz ya da dine inan biri de yapmamalı elbet. Net değil mi ?
    olay da tam burda başlıyor.
    bazı uyanıklar dini (alet ederek) kullanarak servetine servet katar. malesef bizim ülkemizde de gariban vatandaşı bu şekilde kandıranlar elbette vardır,bilemeyiz...uyanık olmak lazım

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Sn Abka,
    Yasam hakkının teminatı Allahtadır herhangi bir iktidar da değil.. Koruyucumuz sadece odur. Ve Allah cok adildir. Zulüm yapanlar er ya da geç cezasını bulur.. Iyi insanlar vasıtasıyla.. Tekrar ayni zulüm yaşanacak diye yapilan yanlışlara rağmen aynı iktidara oy vermek ne derece doğru sizce?

Cocuga tecavüze bir kereden birsey olmaz denmesi benim icin tek sınırdır.. Iyi ve kötünün arasındaki..

Gercekten aklım almıyor..

Sevgiler..
    Ne güzel yazdın, tebrikler.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Seans saatlerinde bari alakasız şeyler yazmayın , karşılıklı atışmalarınızı özelden yapın ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 935/997 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •