Sayfa 938/1020 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948988 ... SonSon
Arama sonucu : 8154 madde; 7,497 - 7,504 arası.

Konu: Tek başıma

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Selamlar tek abi

Geçen hafta dediydim, bugün de imzamı değiştirdim.

Kaldı 2 ay 24 günün

Bakalım sabır sınırın daş çatlatır mı yoksa stopluycan mı
    Yanlış anlama abi seni sever sayarım, zaten kâr dasın. Rallinin başlangıcında lönkledin gıbraşmadan sabırla buralara kadar geldin iz süren stopla, anladığım kadarıyla stoploss seviyenizi 1715 e çekmişiniz.
    Saygılarımla abi, bir gün bende sizin gibi trend takibini bu şekilde yapmayı hedefliyorum. tabii önce sabırla dollar bazlı yeni dip görüldüğünde hisse alıcam. sabırlı bir şekilde bekliyorum abi yeni imza yaptım kendime, nasıl olmuş
    Abi, demiştim aralıkta büyük ralli beklentim var. Olur olmaz bilemem, ama bir ümit bekliyorum. Sert yükselişlerin klas hareketlerle sonlanması bilinen bir teamül. Yükselişi sonlandıktan sonra gerisin geriye düşmeyeceğini, zirvelere yeni bir yolculuk için yukarıda tutunacağını düşünüyorum BİST 100'ün.

2. Borsanın bir sonunun olmadığını sende anlıycan tek abi, bu işin sonu yok.
    Bak bikmisbroker abi kaçıncı altın vuruş topikini açtı, sonu yok bu işin
    bi daha bi daha tekrar açar tekrar kapar sonra bir daha açar.
    oysaki geri dönüp baktığında gram yol alınmamış,
    yastıkaltında altınlarını saklayan ev kadınları bile borsacılardan daha çok kazanıyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Abi, borsaya esnaf ciddiyetiyle yaklaşılırsa bir dükkândır borsa. Her sabah camlarını deterjanlı suyla sildiğimiz, yolunu suladığımız, önüne bir iskemle-masa atıp çay içtiğimiz, gelen geçeni seyrettiğimiz...

Şimdi, benim tahminim BİST 100 1700-1750 arasının hisselerde yeni maliyetlenme yeri olabileceği; bir nevi soluklanma yeri, yeni dip alanı.

Esnafsınız diyelim, geçen hafta halden bir liraya aldığınız mandalina bugün bir buçuk lira olsa almaz mısınız?

6. Borsayla 2009 yılında tanıştım, aldığım senet gitmedi sattığım uçtu, acaba bekleseydim uçar mıydı orası da muamma
    Karaoğlan abi gübre dedi yaramı deşti.

Ekgyo da aldım sattım, tüp de, Thyao da, Asels de, Ereğli de, yonca da, hulk ta, ford da, vestel de, petkim de, arçelik de, Ülker de, vakıf da, yapıkredi, iş bank ve en son alıp sattığım enjsa
    bunlardan bi arçelik te bi fordda bi petkim de birde enerji de ekmek yedim
    diğerlerinde hep zarar ettim özelliklerde hulkta çok bekledim
    demem o ki abi
    2009 da 10bin tl ile girdiğim borsada yıl 2021 olmuş, bu yıllar içinde iki defa resetlenmiş biri ekstra borsaya 50bin sokarak devam etmiş, biraz zararı kurtarmış ama toplam 25bin gaymeyi batırmış biriyim.
    oysa ki;
    2009 da eşimin yaptığı gibi bilezik alsaydım o zaman gramı 50 tl idi, onbin liraya 200 gr bilezik alırdım.o da şuan ki paraya göre 130bin gibi bir para yapıyor, ve ekstradan borsaya sokulan paraları da aynı şekilde altın alıp yastık altına koysaydık kimbilir ne kadar olurdu.
    demem o ki abi
    Borsa biz ky lere göre bir yer değil
    Doğru hisseyi asla bulamıycaz

Abi, örneğin EKGYO'yu sizinle konuştuğumuzda 2 liraydı, şimdi hisse 2.18... Bence borsaya yaklaşımınızdan kaynaklanıyor problemler. Bugün BASGZ'a girdiğinizi söylediğiniz yazınız gözümden kaçmadı : ) BASGZ'ın grafiğine bakalım: https://invst.ly/wnui7

8. Onu karıştırma, o kumar için günlük ikiüç gademe niyetine atılan bi jeton, çok az bi parayla yani, cigara parası gibi düşün

Sayfa 938/1020 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •