Sayfa 94/174 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1417 madde; 745 - 752 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    18,68 tavan hayırlı uğurlu olsun...daha nice tavanlara inşALLAH...sabır sabır sabır..
    Amin,sabırla beklemeye devam.

2. İnanmayanlar gelecek 25 lerde..tavanımız hayırlı olsun..

Bilancodan önce 17_20 aralıklarına geleceğini tahmin ediyordum..çok da temenni ediyordum..piyasa beni kırmadı...emeği geçenlere tşkler..

Teknosada şu ana kadar tahmin ettiklerim gerçekleşti..kaldı bilanço karı (170_200 mil.kar bekliyordum) eğer bilanço da bu kadar gelirse ?? Ardından piyasanın yavaş yavaş teknosaya uyanmasını bekliyorum..enerji ,,BIST 30 ve gıda hisselerinin engamesinden sıyrılarak dikkat çekeceğini düşünüyorum..asıl göze hoş hareketleri o vakit sergilemesini bekliyorum...o vakit potansiyeli yüksektir sözümüz yerini bulabilir..sabır sabır sabır..

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Teknosada şu ana kadar tahmin ettiklerim gerçekleşti..kaldı bilanço karı (170_200 mil.kar bekliyordum) eğer bilanço da bu kadar gelirse ?? Ardından piyasanın yavaş yavaş teknosaya uyanmasını bekliyorum..enerji ,,BIST 30 ve gıda hisselerinin engamesinden sıyrılarak dikkat çekeceğini düşünüyorum..asıl göze hoş hareketleri o vakit sergilemesini bekliyorum...o vakit potansiyeli yüksektir sözümüz yerini bulabilir..sabır sabır sabır..
    Tebrik ederim,aynen öyle oldu,şahsen bunun gercekleşeceğini yani bilançoyu bu fiyat seviyelerinde karşılayacağına pek ihtimal vermemiştim.İnşallah bilanço tahmininiz de tutar.

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    TKNSA Solo 2022/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 332,359,000 ne düşünüyorsunuz, tahmin ettiğinizden çok gelmiş, bu arada geçmiş olsun, abiniz ameliyat olmuş

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by delpiero7474 Yazıyı Oku
    TKNSA Solo 2022/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 332,359,000 ne düşünüyorsunuz, tahmin ettiğinizden çok gelmiş, bu arada geçmiş olsun, abiniz ameliyat olmuş

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Geçmiş olsun ...

8. 3 ay önce sinimi konuşuluyor
    18 i geçti

Sayfa 94/174 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz