Sayfa 940/1002 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 7,513 - 7,520 arası.

Konu: Viop XXXVIII

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    ya dündü ya da bi evvelsi gün bir ara aselsan ,ereğli spot yakın vadede yüzde 2 den fazla gibi mako* vardı. o ara doaşı margarinlemekten düdüklemekten zaman bulamadık. tüh be keşke değerlendirseydim. bugün bir ara güzelcene daraldı mako* . Kapatırdık pozisyonu risksiz hoş para bırakırdı.

*mako : makasın kısaltması
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Hayırlı bereketli olsun. Bende tam onu yazıcaktım.

Sanki böyle bir acelesi var gibi pirelendim bu durumdan.

Bir gariplik var gibi
    Memedabi nin bangasının davası durdurulmuş diyirler, anayasa mahkemesi sonuçlanan kadar, bu haberi duysaydım poz. kapamazdım. sansa bak nasibimiz bu kadarmış,, şuan poz. yok ama tahminim memedabi nin bangası ptesi flaş hisse adayı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. Endeks takıldı. Bir acil yeni topik açsın. Gidelim bir tarafa.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Allah razı olsun. Aldığın altın olsun

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Memedabi nin bangasının davası durdurulmuş diyirler, anayasa mahkemesi sonuçlanan kadar, bu haberi duysaydım poz. kapamazdım. sansa bak nasibimiz bu kadarmış,, şuan poz. yok ama tahminim memedabi nin bangası ptesi flaş hisse adayı
    Şimdi abi

Atalarımızdan hikayeler. Dün gece forumda yayınladığım alıntı hikaye tamda senin şuanki düşüncene göre

Acele karar vermeyin. Hayatın küçük bir dilimine bakıp, tamamı hakkında karar vermekten kaçının. Karar; aklın durması halidir. Karar verdiniz mi, akıl düşünmeyi, dolayısı ile gelişmeyi durdurur. Buna rağmen akıl, insanı daima karara zorlar. Çünkü gelişme halinde olmak tehlikelidir ve insanı huzursuz yapar. Oysa gezi asla sona ermez. Bir yol biterken yenisi başlar. Bir kapı kapanırken, başkası açılır. Bir hedefe ulaşırsınız ve daha yüksek bir hedefin hemen oracıkta olduğunu görürsünüz

https://www.hisse.net/topluluk/showt...24#post5745224

6. Başganım yeni başlığı siz açarmısınız.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Eskiden böyle basit oyunlar yapmazdı..büyük ihtimal piyasa yapıcı artık izin veriyor bu işlere...yoksa bu kadar basitse, sat buradan ptesi aşağıdan yerine koy...bedava para dağıtmaz herhalde.
    dün- bugün aracı kurumlar teminatlar üstündeki kısıtlamaları kaldırdı, bissürü teminat açığa çıktı, yani kullanılabilir hale geldi.. dün satıcılı kapanış yaptı, bugün daha aşağı açıp, 2336ya kadar sürdü, ordan yukarı aldı, en yükseklere geri döndü 2410 zorluyor, spot kapanış 2302, makas 100+ kusür puan .. oluşturduğu tabloyu short için gel gel yaptığına dair kıymetlendiriyorum

-gel burdan short yap gel-geli tuzak ise, ulan pazartesi 2450 falan gibi mi açtıracak bu mereti diye beni biraz işkillendirmedi değil

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Başganım yeni başlığı siz açarmısınız.
    Eminmisin

Başgan diyince üzerime alındım bian

Sayfa 940/1002 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz