Sayfa 957/975 İlkİlk ... 457857907947955956957958959967 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,649 - 7,656 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    çok iyi yerden aldin diye düşünüyorum..
    kalıcı değilim, 2,85 e satabilirsem kaçarım.

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    kalıcı değilim, 2,85 e satabilirsem kaçarım.
    bende kalici değilim..

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    bende kalici değilim..
    Kimse kalıcı değil bu alemde

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sahipleri piyasa payının yüzde 4.4 alacağını ifade ediyor...
    bu şirket çok güzel yönetiliyor ancak fiyat değerlemesi çok düşük...
    ytd.

5. diğer şirketlere yatırım yapacağına kendi hisselerini almak çok mantıklı...
    f/k 1.3

6. bu kagıt ponzi sistemine dönmeye başladı ...
    yukarı çıkartıp pazarladıgı kagıdı uzun vade beklenmesi için fake hesaplar üzerinden sanki telkin etmeye çalışıyor...
    ve o uzun vade sonu bu tahtacıya güvenecek adamın aklını peynir ekmekle yemiş olması lazım...
    3 üzerine bir çıkartsan kazayla, tüm malı üzerine bırakacak millet belki bunu düşünüyorsun ve gt ün yemiyor bizim tatlı paralarla yat kalk bakalım alıştın sıcak paraya kerizmisin bizim gibi kaptırasın...
    taklacılara bak uzun vade bekleyin ne demek ...
    yancıktaki para sıcak tabi düşünsene 1 yılda 5-10 katı yapmak parayı bravo...ama sonu yok ...

bir form katılımcısı investing te 8 madde sıralamış adam tüm bilgi ve tecrübesini paylaşmış akıllıca bu tahta ile ilgili şüphe ve endişelerin yok olması için yol haritası bile vermiş .diger form katılımcıları çogu bence fake hesap karşı argüman sabır sabır uzun vade diyip boş muhabbet ile o yazıları aşagıya ötelemişler kimse okuyamıyor ...

al-sat değildir.

7. bakalim bu kasmanin sonu nereye varacak..ky biktirdi resmen..

8.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    1 haftadır her sabah yukarılardan3 üzerinden satış veriyorum yüzüne bile bakmıyor...
    basit mantık ; demekki neymiş toplamak degil halen mal saçmak istiyor %79 halka arz mı olur yuhhh...almıyor 3 üzeri satıcıyım tahtacı buyur al...
    bu konjektürde halen millet daha dogrusu tahtacı ve adamları muhtemelen yada fake hesaplar beklemek sabır göstermek zengin edermiş bu kagıtta uzun yatırımmış hadi lannn ...adamlar şimdiden yol yapıyor bir senede 7 kat gitmişmiş ulan adam tahtanın sahibi gibi ...7 kat kazanan küçük yatırımcı varmı tşk mı geçiyorsunuz...insider dışında kimse kazanmamıştır bence.
    para nerde bedelli bedelsiz nerde ...
    al-sat değildir.
    bence pazarlama devam ediyor ama alıcı bulamıyor sanki...müstahaksın her türlü bedduaya bence, tahtacı...
    yakalanan millet maliyetine kaçacak o derece bitmişsin taklacı...itibar yerin dibinde nasıl bilirdiniz
    ben 1 liralık malı 5 üzerinde satsam ve kucagıma istediğim fiyattan hatta 2,60 lardan kagıt ederinden mal alabicekken halen almazsam benim niyetim kötü demekki kendi malına güvenmeyen tahtanın malını kim taşır anca fake hesaplardan sosyal medyadan yürümeye çalış kimse ciddiye bile almaz...bu zamanda bu iklimde kimse cenazeyi kaldırmaz koku düşer , kendin dışında tathtacı kimse hamallık yapmaz sana altına gireceksin malının tahta senin itibarın bence kendin kaldıracan yada kaldırıcı alıcan
    kaldırıcı olan ky artık terli yemiyor iyiki sosyal medya var ...
    al-sat değildir.

Sayfa 957/975 İlkİlk ... 457857907947955956957958959967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •