Sayfa 959/1000 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,665 - 7,672 arası.

Konu: Vıop XLI

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Arap sevicilerde arap sayılır
    Arap'ta soysuzdur ve bizi arkadan bıçaklamak için hiçbir fırsatı kaçırmamıştır.

2. Reuters'e konuşan isimsiz yetkili haberi.

>>>>>>>>
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...e-talip/265953

Reuters’ta yayınlanan haberde, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın Türkiye Varlık Fonu’ndaki şirketlerle ilgilendiğini ve Suudi fonlarının Türkiye’deki sermaye piyasalarına girmesi için de bir plan hazırlandığını söyledi.

...

Bununla birlikte haberde, Türkiye'nin azalan döviz rezervlerini geri kazanmasına yardımcı olabilecek olası bir döviz takas hattına ilişkin müzakerelerin "istenildiği kadar hızlı" ilerlemediği ve Erdoğan ile Prens Muhammed arasında özel olarak görüşüleceği vurgulandı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Prens Selmanın Türkiye resmî ziyaretindeki suratındaki alaycı, bana hakaretler ettiniz ama on milyar dolarlık bir swap için paşa paşa yola geldiniz ifadesi Türkiye diplomasi tarihinin en büyük utancı.

4. Az önce neredeyse 20 puan aşağı bastı. Tombul parmak mı? Yoksa..

nasıl yaptı o hareketi iblis*
    oraya kadar getirecek demekki..dikkatli olunmalı long

6. Yabancıya yatırım koşulu ile SWAP imkanı verilecek deniyordu, halihazırda yatırımı olan da faydalanabilecek mi acaba, o şekilde bir imkan yok ise önceden satıp çıkar bu imkan gelince girecek ise tekrar girer bence.

7. Bir süredir dolar/TL 17.35'e fikslenmiş gibi, bu konuda bir tweet gördüm.

8. Erkekliği spot piyasa açılasıya kadar
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 959/1000 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •