Sayfa 96/183 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1460 madde; 761 - 768 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. Yeşil sermaye böyledir...Kurumsal olmazlar mesela CFO su çıkmış otobüsün üzerine seçim çalışması yapıyor.Millet gözünü açsın bunların ne hastanesine ne de üniversitesine gitmesin.Para kaybedince insanlaşır bunlar,kazandıkçada insanlığını kaybederler.Ne oldu geri alım yapamazlar çünkü öyle emir almışlardır sadece imza yetkileri var. CİMER e şikayet edin bilanço öncesi işlemler inclensin diye...

2.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Mesele şu; zaten senette oynayan kendileri ve karın ne geleceğini biliyorlar.Birkaç gündür senedi yukarı çekmelerinin sebebi;kar açıklanınca kötü algılamadan sonra aşağı gidecek marjı olsun.
     Alıntı Originally Posted by Monte Carlo Yazıyı Oku
    [email protected] gibi cahilliğin göstergesi bir mail adresi açıp finansal okur yazarlıktan bi haber olduklarını ispat edenler şimdi manipülasyon ve tahta ile ilişkililerini ortaya koymaktan çekinmiyorlar bile.Eksi piyasada artı yapıp açığa satış yaptıktan sonra ertesi güne hazırlık yapıldığını herkes görüyor ve anlıyor.Artık piyasayı öğrendiler, faaliyet raporundaki mesaj bile başkanın kalemi değil. Yazık, ne diyelim Allah yedirmeyi nasip etmesin.

Onurlu ve omurgalı olmak ile sermayenin kuklası olmak tercih meselesi değil vicdan meselesidir. Kutlu olsun.
     Alıntı Originally Posted by Mäzzonetto Yazıyı Oku
    Yeşil sermaye böyledir...Kurumsal olmazlar mesela CFO su çıkmış otobüsün üzerine seçim çalışması yapıyor.Millet gözünü açsın bunların ne hastanesine ne de üniversitesine gitmesin.Para kaybedince insanlaşır bunlar,kazandıkçada insanlığını kaybederler.Ne oldu geri alım yapamazlar çünkü öyle emir almışlardır sadece imza yetkileri var. CİMER e şikayet edin bilanço öncesi işlemler inclensin diye...

Uzun vadeli alınır mı diye incelerken yeşil sermaye olduğunu görünce düşüncem değişti.Bank Asya almıştım zamanında FETÖ cü çıktı.Bu piyasada hacı hocadan uzak duracaksın.

3.  Alıntı Originally Posted by Temettücü Yazıyı Oku
    Uzun vadeli alınır mı diye incelerken yeşil sermaye olduğunu görünce düşüncem değişti.Bank Asya almıştım zamanında FETÖ cü çıktı.Bu piyasada hacı hocadan uzak duracaksın.
    Darbe girişiminden beri lokmana hic el atilmamis olmasi yeterli degilmi. Kaldiki hep Akp ile secim calismalarinda oluyorlar...

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Darbe girişiminden beri lokmana hic el atilmamis olmasi yeterli degilmi. Kaldiki hep Akp ile secim calismalarinda oluyorlar...

Bu yobazların neyini savunuyorsun dostum yeşil sermaye özalların bedellisi yetmedi mi yoksa ?

Bak üniversiteye 13 milyon para veriyorlar 2 milyon da vakıfa. Vakıf ne yapıyor kuran kursu mu açıyor diyanet niyetine.

Sertifikalı fare eğitimi veriyorlar üniversitede

Tarihinde 15 milyon kar etmişler mi?

Üniversite kurulunca kültür bunalımına girdiler yurt dışı geziyorlar eziklikleri belli olmasın diye.

Borçlandır ben büyüyorum de karı istediğin gibi ayarla

Bir yılda ödemesi gereken 74 milyon kredi var naber.

Sen alışıktın değil mi bedelli sermaye artırımına diğer yeşil sermaye şirketten.

Kriz ortamını çok iyi yönetmişler millet altına sıçıyor hastalıktan ne yapsın markete mi gitsin

5.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Bu yobazların neyini savunuyorsun dostum yeşil sermaye özalların bedellisi yetmedi mi yoksa ?

Bak üniversiteye 13 milyon para veriyorlar 2 milyon da vakıfa. Vakıf ne yapıyor kuran kursu mu açıyor diyanet niyetine.

Sertifikalı fare eğitimi veriyorlar üniversitede

Tarihinde 15 milyon kar etmişler mi?

Üniversite kurulunca kültür bunalımına girdiler yurt dışı geziyorlar eziklikleri belli olmasın diye.

Borçlandır ben büyüyorum de karı istediğin gibi ayarla

Bir yılda ödemesi gereken 74 milyon kredi var naber.

Sen alışıktın değil mi bedelli sermaye artırımına diğer yeşil sermaye şirketten.

Kriz ortamını çok iyi yönetmişler millet altına sıçıyor hastalıktan ne yapsın markete mi gitsin
    Sayin antiseptik benim yazdigim yazidan bunlari savundugumu cikarmaniza üzüldüm dogrusu...
    Sadece Akp nin dümende oldugu bir lokman var demek istemiştim aslinda..
    Cok uzun zamandir Lokmanda degilim ben. Evet sizinde dalga konunuz oldugumuz Odas da, yani baska bir dolandirici gruptayiz. Hayat işte naparsin, herkes sizin gibi surekli kazanamiyor.

6. sayın antiseptik paranın yeşili kırmızısı olmaz bu dinciler en iyi kapitaliste taş çıkarır...üniversiteye verilen paraya acımam kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez ama sevgi vakfına verilen paraya acırım...saygılar...bakalım bu sene ne kadar temettü verecek...

7.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Sayin antiseptik benim yazdigim yazidan bunlari savundugumu cikarmaniza üzüldüm dogrusu...
    Sadece Akp nin dümende oldugu bir lokman var demek istemiştim aslinda..
    Cok uzun zamandir Lokmanda degilim ben. Evet sizinde dalga konunuz oldugumuz Odas da, yani baska bir dolandirici gruptayiz. Hayat işte naparsin, herkes sizin gibi surekli kazanamiyor.

Sayın dostum ben de uzun zamandır lokmanda değilim ve kol gibi zarardayım. Dalga geçmek için değil yeşil sermayenin yatırımcı dostu olmadığını söylemek için belirttim. Sürekli kazanıyor olsam forumda değil Blackrock yada Vanguard da global rapor yazıyor olurdum.

8.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    sayın antiseptik paranın yeşili kırmızısı olmaz bu dinciler en iyi kapitaliste taş çıkarır...üniversiteye verilen paraya acımam kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez ama sevgi vakfına verilen paraya acırım...saygılar...bakalım bu sene ne kadar temettü verecek...
    Sayın dostum senin benzetmen ile paranın yeşilini ve kırmızısını sana özetleyim istersen.Paranın kırmızısı Hektaş Egeen Otokar Aselsan Türk Hvayolları gibi şirketlerdir.Büyümeyi hisse fiyatlarına temettü paylaşımına yansıtırsın.Bilançonun geleceği günü bilip hisselerde hareket olmaz.Büyüme içeri doğru değil genele doğru olur.2012 de 5 milyon kar edip 2018 de 8 milyon kar ediyorsan bu büyüme değildir, bu içe doğru büyümedir kendilerine büyüme.Yatırımcı dostu değil düşmanıdır.Böyle salakça büyüme mi olur. Vakıfa neden para veriyorlar? Büyüyen firma temettü vermez bunların amacı büyüyormuş izlenimi verip şirin görünmek.
    Hektaş

Bir de yeşil sermayelere bak istersen. Rahmetli Enver Ören in İhlas grubu hisseleri Rahmetli Özal çocuklarının odaşı Ak Parti İzmir milletveki Adayı nın oğlu Katmerciler Akdeniz Güvenlik firması bunlar hep yeşil sermaye temsilcileri. Bedelli Operasyon ne ararsan vardır.

Sayfa 96/183 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •