Sayfa 96/170 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1355 madde; 761 - 768 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Kötü değil inşallah bu tuzağa düşen ky akıllanmıştır kazanın dibini böyle kazıyor ancak yemeğin köpüğünü almaya benzemiyor
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Mustafa Dinçel Yazıyı Oku
    Besim bey çok akıllı ve öngörülü bir kişidir baştan belirteyim...

Bizim öncelikli sorunumuz Bodrum projesi ve yeniden değerlemedir.

Hisseleri ben almadıktan sonra kim ne fiyattan alırsa alsın umurumda değil.

Holdingin Kap ta yayınlamadığı veya haberi olmadığı ÇED raporunu sevgili Haluk Elver ağbimiz ağzından genel kurulda kaçırıverdi.

O esnada bende genel kurulda en önde oturuyordum ve çok sevindim.

Ama sevinilecek bir durum olmadığını sonradan anladım.

Besim beyden akıllımıyım ben.

Ne oldu şimdi , 15 yıldır beklediğimiz Bodrum projesine kara bulutlar çöktü.

3 ay daha bu çed haberi gün ışığına çıkmasaydı bu arazinin ruhsatı alınıp inşaata başlanacak ve dünyanın sayılı projelerinden biri olacaktı. Bizlerde arzu ettiğimiz rakamlarda olacaktık.

Kabahat burada Haluk beyde değil ona mikrofonu verip kürsüye çıkartandadır. Yaşlı adam ne yapsın bu kadar oluyor işte.

Eski genel kurullarda ne olurdu bilirmisiniz,

Orlando çıkardı sahneye mükemmel hatipliği ile milleti güzel bir uyutur evine gönderirdi.

Adam çok profesyonel olduğundan bu hatayı yapmazdı...

Şimdi ne oldu ,

Sermaye düşmanı olan özellikle sol basın çıktı ortalığı yangın yerine çevirdi...

Bilmiyorlarmı sanki, özel mülklerde doğaya daha iyi bakılır ve korunur.

İstihdan sağlanır, devlet vergi alır ve döviz girer ülkeye.

Olanlarda bize oldu neticesinde...

Arkadaşlar, bırakın Holding senaryosunu kendi yazsın ve kendi oynasın. Siz yalnızca seyredin..

Üstümüzü başımızı parçalamakla elimize bir şey geçmediğini yıllardır gördük..

Yatırım tavsiyesi içermez, makaranıza bakın...
    En önde oturmuyordunuz birincisi bu ikincisi Haluk bey ağzından kaçırmadı en önde oturan arkadaş yoğun ısrarı ile söyletti

3. Hisse yıldız pazardan ana pazara düştü,haliyle qnb ve deniz yatırımda teminatlar düştüyse Besim elindeki kredili malları oğluna yüksekten satarak özkaynak tamamlaması yapmıştır.Olay bence böyle.Satış bugünde devam ederse Besimin içinde ölüm korkusu başlamış demektir.Malları dağıtıp mirası bölüştürecektir.

4. Arkadaşlar ağaoğluna falan takılmayın,besim tibuk hazretleri kazandırmamayı kafaya koyduysa isterse tonlarca altın çıkarsınlar nafile.Ha bu arada tahtayı patronun yaptığı baskıladığı o kadar açık ki.Bulgur pirinç cola dağıtan hayırsever Hande hanıma buradan duyurulur.Bir dernekte Hissedarlar için açsın,Netholding Parası Pul Olanlar Derneği…

5. İşte o genel kurulda en önde oturan arkadaş kimse ama Mustafa dinçel olmayan kişi çed raporunun 2 6 2021 de çıktığını biliyormuş büyük ihtimalle bakanlığın İnternet sitesinden takip ediyordu genel kurulda ısrarla bunu söyletti yani mecbur kaldılar söylediler şirkette bunu önceden biliyordu genelkurul günü bize agaoglundan böyle bir bilgilendirme oldu felan palavra hiç hesapta olmayan bir ky nın genel kurulda bak bunu ben biliyorum demesi
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

6.  Alıntı Originally Posted by ntholzede Yazıyı Oku
    En önde oturmuyordunuz birincisi bu ikincisi Haluk bey ağzından kaçırmadı en önde oturan arkadaş yoğun ısrarı ile söyletti
    Sabah 10.00 dan akşam 16.00 ya kadar oturduğum koltuğu benden daha iyi biliyorsunuz ve beni tanıyorsunuz anladığım kadarı ile.

Çok zekisiniz.

Bu arada işkencemi yaptılar Haluk Elvere ÇED raporunu söylemesi için. Adam ağzından kaçırdı .

Okacha ise takılmış Tibuk ailesine ve Net Holding yönetimine. Vur abalıya gitsin.

Değişik bir taktik.

Holdingin hissesini neden aldın bu kadar güvensizliğin varken, ilginç.

Aklı başında dolu dolu bir yorum yazan bir kaç adam kalmış forumda.

7.  Alıntı Originally Posted by Mustafa Dinçel Yazıyı Oku
    Sabah 10.00 dan akşam 16.00 ya kadar oturduğum koltuğu benden daha iyi biliyorsunuz ve beni tanıyorsunuz anladığım kadarı ile.

Çok zekisiniz.

Bu arada işkencemi yaptılar Haluk Elvere ÇED raporunu söylemesi için. Adam ağzından kaçırdı .

Okacha ise takılmış Tibuk ailesine ve Net Holding yönetimine. Vur abalıya gitsin.

Değişik bir taktik.

Holdingin hissesini neden aldın bu kadar güvensizliğin varken, ilginç.

Aklı başında dolu dolu bir yorum yazan bir kaç adam kalmış forumda.
    Mustafa bey defter değeri düşük varlıkları hisse fiyatına yansımamış Net holding hissesimi alırsın yoksa ne olduğu belirsiz yeşil yatırım holding hissesimi alırsın.Hem hakkımızı aramak sizi bu kadar neden rahatsız etti anlamış değilim.Evet şirket yöneticilerine güvenmiyorum.Türkiyede borsa da şirketi olup güvenebilecek bir tane patron gösterebilir misin.Hissenin fiyatı şirket yöneticilerinin politikaları sizi rahatsız etmeyebilir ama beni rahatsız ediyor.Değerine getirsin ondan sonra ne hali varsa görsün.Ama derse ki değeri bu o zaman art niyet olduğu tescillenir.Kusura bakmayın.Ben tibukların şahsi menfaatlerini içime sindiremem,madem halka açıksın gereğini yap,yapamıyorsanda defol git borsadan.Meritte bedelli yaptılar,apaydınların hisseleri cukkaladılar.1 tane yatırımcı rüçhan kullanmadı,para netholding den çıktı,üstüne birde voyager da ki hisse oranı azaldı.Aklım başımda çok şükür.yazdıklarım işinize gelmiyor olabilir Mustafa bey ama doğru 1 tanedir.

8. Sayın Mustafa Dinçel Sayın Okacha size bu konularda kitabın ortasından konuşuyor.Siz ise olanları ya da dönen dolapları anlamaktan çok uzaksınız.Benden size tavsiye ileride burada özür dilemek durumunda kalacağınız yazılar yazmayın.Bir dost.

Herkesin bir işi var bir uzmanlık alanı var Besim Bey'i arkada olup bitenleri bilmeden böyle savunmayın.Olanlar olur iş işten geçtikten sonra çıkar birileri burada herşeyi yazar kusurabakmayın ağzınız açık sezonluk dizileri izler gibi okursunuz.Bir dost.

Amacım tartışmak değil ama idmanda vole ile bile gol atamayan bir futbolcu maçta röveşata ile gol hiç atamaz.Saygılarımla
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 96/170 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •