Sayfa 96/606 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 4843 madde; 761 - 768 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. en ucuz ama gitmeyince gitmiyor

2. in cin top atıyor ne zaman şenlenecek burası

3. Yarın sanırım yada diğer gün yada diğer hafta belkide önümüzdeki yıl 🤔

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by caziler Yazıyı Oku
    in cin top atıyor ne zaman şenlenecek burası

Herzamanki gibi 40 lira üzeri sattıklarını son adedine kadar tek tek yerine koymadan aslaa şenlenmez,tek spekçiğin yada gölekçinin kontrolündeki hisseden bekleneni yapacak, birinin ara gazıyla 3-5 lot almış bulundum bende bu hatalara asla düşmezdim ama zoruma gidiyor böyle dandik bir sipek tahtasında para bırakmak, o parayı başka tahtalarda ikiye katlamıştım oyssa...
    Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

5. Yaklaşık 6 ayda bir akerdiyon modelinde ilerliyor, şirket son 15 yıldır hiç kar etmediğinden bir ivme yok ha neden bu fiyatlarda diye sorarsak, takası çok az ve aşırı toplu tek elde bulunuyor, mal kaptırmak istemiyom sahip, adamın ekmek teknesi bu modelle yıllık % 80 kar edyor yaklaşık... 34 altı al 5-6 ay sonra 42 üstü sat modeli mevcut. Kırmızı dikler zirveler...

twitter-@ZaWarona

6.  Alıntı Originally Posted by caziler Yazıyı Oku
    en ucuz ama gitmeyince gitmiyor
    Neye göre kime göre hangi dataya göre ucuz , bilip bilmeden milletin canını yakmayın, son 15 yıldır hep zarar açıklamış bu kısımdan bakarsan borsanın en dandik ucuz şirketi..
    twitter-@ZaWarona

7. 3 ve 5 lotlane yapıyorsunuz burda

8. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Sayfa 96/606 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •