Sayfa 961/1002 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,681 - 7,688 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Muhalefet kazanacak diye ralli var...Ama bunu yapan İKTİDARIN alımları...

Bu ne yaman çelişki
    paranın dini imanı olmaz demişti bir büyüğümüz.

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    bugün 15:42 den sonra sert hareket bekliyorum...

Dakikasını da verdim...Siz gülün
    Dakika filan yazmak... Cidden yıllarca bu forumlarda olup, borsayla içli dışlı olup sokaktaki adamdan bile daha bilgisiz, öngörüsüz olmak...

Nasıl başarıyorsun bilmiyorum ama çok isabetsizsin...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Dakika filan yazmak... Cidden yıllarca bu forumlarda olup, borsayla içli dışlı olup sokaktaki adamdan bile daha bilgisiz, öngörüsüz olmak...

Zeka seviyesi meselesi..BUNDAN SONRA parantez içine ironidir,şakadır diye yazarım...CAHOya atfen diye..

4. Dostlar ralli basladı dedik simdi cogu insan surdan mı alalım burdan mı derken hooppp 6300 ama bu işin sonunda aylarca ekran kapama da olur ytd

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Zeka seviyesi meselesi..BUNDAN SONRA parantez içine ironidir,şakadır diye yazarım...CAHOya atfen diye..
    Gram beynin olsa burada şaklaban etmezsin kendini...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Onu geç...AN İTİBARİYLE SEÇİME KADAR ORTA VADELİ DÜŞÜNCENİ ALALIM....BIST100 ŞUANDA 5390 yami 2.86 dolarda.

Şuanda bu fiyatlardan maliyet yaparmısın..istediğin hisseyi aktiften almışsın gibi..

Ben almam diyorum..YOLU AÇIK OLSUN...SENDEN ciddi cevap bekliyorum...
    Tek kağıt söyleyeyim, akbank taşıtorum, düşüşte aldım, maliyetim 15,50... Hedef fiyatım minimum 24 tl(en kötü senaryoda)...

yavrum DÜN sana bunları yazdım..işte benim düşüncem..skıyorsa sende 2-3 aylık öngörüde bulun...DÜN SUSTUN KALDIN..

Öyle AKLIMIZLA ALAY EDER GİBİ konuşup 3-4 gün sonra ben akbnk aldım değil...O zaman niye fiyat verecerek-gerçek zamanlı söylemedin...Ben de 17 den GARAN aldım..yedin mi?

Geç onu KOÇ..AL SANA DUELLO...SIKIYSA 2-3 AYLIK ÖNGÖRÜ YAP..ne dediği belli olmayan saçma sapan yorumları bir tarafa bırak...tarihe somut bir öngörü bırak..YEMİYORSA EFENDİCE sütünü döken kedi misali yere bakarak otur..

ağa ben sana çok gelirim..İster yks derecesi,ister varoş ağzı,ister beyefendilik ..her jargon var...ister ters psikoloji-oyun teorisi...

İster siyasal-eşit ağırlık islam( caho bu şakadır)...

Kendime saygısızlık..forumda kimsenin ciddiye almadığı,ekonomi,siyaset,din ,hayat hakkında hiç bir dikili taşı olamayan madrabazla muhatap oluyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Yüzde 4 isterük
    Kaldı yüzde 2,85

8. Bir göz Ereğli’de trader’ların.
    Ak satışı hala yok günler sonra ilk kez, Meksa-TEB kontrolü sonrası orada enteresan işler olabilir.
    Kolay gelsin herkese.

Sayfa 961/1002 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •