Sayfa 962/1009 İlkİlk ... 462862912952960961962963964972 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 7,689 - 7,696 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by cakozgur Yazıyı Oku
    Ülkemizde yabancılar deli gibi mal alıp alışveriş yapıyor. Geçtiğimiz gün arkadaşım Kavacıktaki evini 1,2 milyona satılığa çıkardı. Emlakçı Suriyeli müşteri getirmiş. Koloni gibi geldiler diyor. Gider gitmez temizlikçiyi çağırıp evi temizlemiş
    hangi ülkeden olursa olsun ister suriyeli ister ıraklı veya avrupalı türk , ülkede her şey onlara ucuz ,
    tl de kalan tl ile kazanan tl ile maaş alanlar üçün birini aldı

ne demiş atalarımız ; TL bir ilizyondur .

2. Türk Lirası öyle zannediyorum ki Venezuela'nın Bolivar'ı ve Zimbabwe'nin Dolar'ı hariç diğer bütün para birimlerine karşı değer kaybetti geçtiğimiz birkaç sene boyunca.

Savaştaki Suriye'nin para birimi her ne ise o da dahil.

Bunun tek açıklaması var, hırsızlık yolsuzluk akıl almaz büyüklükte.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,161
    Fakirligin gozu korolsun...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Onlar da Lira kullanıyor ama Suriye Lirası , çılgın proceler peşinde koşan fazla ilerici demokrat haylaz Türk kardeşini pata küta dövdü velhasıl Türk Lirası mı ? Dinlen dinlen kaç ! Bi ara esadla savaşsın diye beslediğimiz suriyedeki paralı milisler bile kazan kaldırdıydı maaşımızı TL değil dolar ödeyin bu para habire değer kaybediyor diye. Varın gerisini siz düşünün. Ağlanacak haldeyiz. Bu mübarek bayramda ruhuna hatim indirip bol bol helva karmak sevaptır.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Türk Lirası öyle zannediyorum ki Venezuela'nın Bolivar'ı ve Zimbabwe'nin Dolar'ı hariç diğer bütün para birimlerine karşı değer kaybetti geçtiğimiz birkaç sene boyunca.

Savaştaki Suriye'nin para birimi her ne ise o da dahil.

Bunun tek açıklaması var, hırsızlık yolsuzluk akıl almaz büyüklükte.

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    DIOR kuyruğu

Hepsi yabancı bekleyenlerin

bu akşam 18:00�da çektim

Maşallah, bu nedir

O beyaz benekli turkuaz çorap ve t-shirt kombini...

Öldüm arkadaşlar, el Fatiha.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,680
    Ahahahaha cok iyi ya. Demek kümesteki tavuk sayısı nominal sayıya ulaştı. Bu adamlar boşuna yıllardır morgıç kira öder gibi ev sahibi ol kampanyası yapmadılar. Pandemi teşviğini kredi faiz indirimi olarak veren zihniyetten bu beklenirdi zaten.
     Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku

7. Şu kimse gitmesin bak nasıl oluyor lafından da gına geldi..

Nasıl "millet aç aç" diyenlerin hemen hepsinin cebinden para fışkırıyorsa..(pek bi çoğuda son dönem kısa yol zenginlerinden)
    Bu gibi zihni sinir projeleri söyleyenler de genelde o mekanların düzenli müşterisidir..

8. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 962/1009 İlkİlk ... 462862912952960961962963964972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •