Sayfa 967/1015 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 7,729 - 7,736 arası.

Konu: Viop LIX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,909
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bak yine giydin elbiseni senin işin bu burada ben hep burada 2-3 kişiye yapıştırıyorum burada farkındamısın adamın şişiririm şuanda yaptığım gibi bak sana MÜZİK derim çalmaya başlar masaya düşende böyle senin yaptığın laf cambazlığı ile kıvırmaya başlar.Bu topikte kıvırmadan yaptığın 1 tane analizin yok , sen kıskanç kibirinden bokunda boğulan arada nefes almak için burada ekstre koyup ben buyum diyecek kadar zavallısın emin ol.
    ha benim tekniğimden burada yararlanan çok olmuştur ama sende utanma olmadığından bunları kabullenemiyorsun çünkü senin yapamadığını başkalarınında yapamayacağını düşünen zavallısın
    Bak koçum...Sen de ciddi bir muhakeme ve sebep sonuç ilşkisi kuramama var..BU BOKLU ruh halinden dolayı kaç kişi ile tartıştın....

Bana sen viobda zarar ettin,dedin?..TAK EKSTRE GÖSTERDİM.....O ZAMAN İ KONUŞMAYACAKSIN.ittiham edersen cevabını alırsın.

Senin gizi rezillik yapıpta YKBNK sı 20 kademe çıktıktan sonra mal aldım..demedim..

Sana inanmak zorunda değilim.ÜYELERDEN defalarca senden EKSTRE istendi..Bir kere bile gösterip milleti susturmadın.
    Garantiyi 7-8 den alırken...O zamandan beri...

Sen kapaklarla oynuyorsun..Bu kadar geçmişte olan talebe ragmen bir kere bile göstermedin..

KENDİN BİLE BEN SADECE ABKANIN AL-SAT(VİOBUNA) İNNIYORUM dedin..Çünkü karşıdaki ısrar ederse gösterirsin ve AGZININ PAYINI VERİRSİN..BENİM SENİN AGZININ PAYINI VERDİĞİM GİB.

Bu zırtolar kendi dar hayatlarında iltifattan dolayı enanniyetleri HAK ETMEDİKLERİ
    HALDE şişmiştir..AMA birisi gelir ağızlarının payını verir.

SONRA BUNAMIŞSIN..SANA TAM 44 KERE 23 EKİMDE 7600 DEN SİSTEMİN AL VERDİĞİNİ YAZDIM...BUNU 44 KERE YAPIŞTIRDIM..ekranı verdim..tuzlukla-sopa ile gösterdim...

HALA 6800 de sen bekliyorsun diyorsun..

FORUM FORUM OLALI bu kadar tuhaf adama rastlamadı..adam akıldan anlamıyor..

DEFOL GİT ŞİMDİ...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/HSYNYILMAZ09/sta...63625389781223

Şeref Oğuz'un iddiası...

" KDV Ortalama %24 olacak
    * Ev Sahipleri Evinin değerinin % 1 ini
    Vergi olarak ödeyecek
    - Araç bandrolleri 3 ayda bir ödenecek
    Silindir Vergisi 1600 üstü İnanılmaz Vergiler Geliyor
    - Peşin Vergi
    Kazanmadığın paranın vergisini vereceksin"

Şerf Oğuz uzun süre iktidarın sözcüsü Sabah gazetesinin ekonomi müdürü idi.Duyumu doğru ise,piyasalarda fırtına eser.

Gerçek olursa orta ve üst sınıfı dikecekler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Valla inşallah. Çok geri kaldılar.. Elde zaten bir enerji hisselerim kaldı
    Onların bilançolar gelmedi.
    Zaten harekete başladıklarında mal da alamazsın
    sorma bende bir conse var mahvetti 6 aydir

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    emre,

19204 kalmış teb baktınmı
    Evet baktım Bulut. Nisan vadeye de gene long pozlar açmış...
    Yarın da biraz baskılar sanırım...

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    dgate kopturup gelecek diye bir hiz var içimde başkan.
    Gusül yetmez reiz. Seans öncesi abdest de al

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    En çok kara çqrşamba diyene soktular.

sabah okudum, temkinli davranıp sağlam yere tonoz attım
    bugün çarpılmamak bile büyük şans
    ..

7. Hakan Kara

Merkez Bankası kuru kontrol etmek için sene başından beri 10 milyar dolardan fazla sattı.

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Şimdi kontrol ettim. Normalde makas 120 lira olması gerekirken önce 200 lira makasla gelmiş oraya. Tam o hareketi yaptığında makası 300-350 liraya kadar çıkarmış ve bir dakikada 405 milyon TL civarı hacim yapmış.

Kapanışta makası 500 liraya kadar getirdi ve cidden abarttı.

Niye xu100 bakıyorsun ki hocam. Xu030 dayanak varlık
    daha önce söylemiştim bunu

xu100 daha fazla şirket barındırdığı için, ülkedeki şirketler ve ekonomi hakkında daha yaklaşık sonuç verir diye düşünüyorum

pala keyfine göre bazen 100'ü bazen 30'u baz alır... ben ikisinede bakarım, hangisine uyar derim ve bende tercih yaparım (grafink geliyor bekle )

Sayfa 967/1015 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •