Onemli Gunler Banner
Sayfa 979/1013 İlkİlk ... 479879929969977978979980981989 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 7,825 - 7,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Yaşınızı bilmiyorum... Ama ben 1.körfez savaşında Lise 3 de idim... İkinci körfez savaşınıda gayet net hatırlıyorum... Ama USD ABD savaşa girmiyorum desede artar; savaşa gireceğim dese de artar... Savaşa girince de artar... TL erir...

TECRÜBE İLE SABİTTİR...

1.Körfez savaşında da 2. körfez savaşında da aynen böyle oldu... USD her zaman Türkiye'de yükselir... Sen istersen atlara bin VİETNAM a gir.. Sonuç değişmez...

Mesela bu dediğimi Türkiye'de onlarca prof.dr lar var.. Açıklayamazlar! Çünkü mantıklı sebeb bulamazlar... Bunun tek sebebi GÜVEN dir...

2. katar işi kötü.
    suud abd'den onayı almış.
    gerçi ırak da kuveyt için almıştı.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Yaşınızı bilmiyorum... Ama ben 1.körfez savaşında Lise 3 de idim... İkinci körfez savaşınıda gayet net hatırlıyorum... Ama USD ABD savaşa girmiyorum desede artar; savaşa gireceğim dese de artar... Savaşa girince de artar... TL erir...

TECRÜBE İLE SABİTTİR...

1.Körfez savaşında da 2. körfez savaşında da aynen böyle oldu... USD her zaman Türkiye'de yükselir... Sen istersen atlara bin VİETNAM a gir.. Sonuç değişmez...

Mesela bu dediğimi Türkiye'de onlarca prof.dr lar var.. Açıklayamazlar! Çünkü mantıklı sebeb bulamazlar... Bunun tek sebebi GÜVEN dir...
    orada savaş olursa:
    1. petrol
    2. altın
    3. doğalgaz ya da sıvı lpg fiyatları artar.
    dolar bizde artar ama bunlar yanında artış düşüktür.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

4. Körfez savaşları sırasında ki rusya çin ittifakının gücü ile bugünkü güç leri arasında çok fark var. Pazarlıklar daha çetin geciyor..

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Savaş çıkarsa USD artar petrol artar altın daha çok artar.korku endeksi dediğimiz , S&P vix endeksi artar.borsalarda hızlı düşüşler görülür.sular durulanca tam tersi devam.firsatları aptallar değerlendiremez.

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

6. Rusya kafadan kendini kenara çekti bizi ilgilendirmez dedi bizimki sazan desem değil lapin gibi parayı görünce ilk günden sazanladı ucunda para olsun kuzey kutbuna bile üs inşa eder bu bademler

Katar olayını 90'lı yıllardaki Irak işgali ile birleştirmekten öte..bence zaten en büyük sıkıntı globalde düşük büyüme ve düşük enflasyon..bir tık aşağısı durgunluk getirir..ve bu seferki durgunluk o kadar kolay atlatılamaz..bol parayla birlikte şimdilerde kim zombi kim değil bilinmiyor..belki biliniyorda, getiri uğruna katlanılıyor..

Dolayısıyla Katar olayı bizi daha çok ilgilendirsede, dünyanın her hangi bir yerindeki bir savaş işaret fişeği olma özelliği taşıyabilir..ve çıkışlar hızlı olabilir..malum kapı dar ve içerileri çok kalabalık..

ABD Başkanı Donald Trump, Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in ile Oval Ofis'teki görüşmesinden sonra açıklama yaptı. "Kuzey Kore rejimine karşı stratejik sabır dönemi başarısız oldu. Dürüstçe söylemek gerekirse bu sabır sona erdi" dedi
    Tabiki sıkıntının mahiyeti ve süreside önemli..
    Son düzenleme : enki; 02-07-2017 saat: 00:07.

8.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Katar olayını 90'lı yıllardaki Irak işgali ile birleştirmekten öte..bence zaten en büyük sıkıntı globalde düşük büyüme ve düşük enflasyon..bir tık aşağısı durgunluk getirir..ve bu seferki durgunluk o kadar kolay atlatılamaz..bol parayla birlikte şimdilerde kim zombi kim değil bilinmiyor..belki biliniyorda, getiri uğruna katlanılıyor..

Dolayısıyla Katar olayı bizi daha çok ilgilendirsede, dünyanın her hangi bir yerindeki bir savaş işaret fişeği olma özelliği taşıyabilir..ve çıkışlar hızlı olabilir..malum kapı dar ve içerileri çok kalabalık..

Tabiki sıkıntının mahiyeti ve süreside önemli..
    ustatlar napalim, bistten dolara mi altina mi.donelim...sonuc nedir?

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Sayfa 979/1013 İlkİlk ... 479879929969977978979980981989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •