Sayfa 98/180 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 777 - 784 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Ortak 45 olsa satacak mısın? Bence hayır.... 36 olsa satacak mısın? Bence yine hayır karlılığa ve hedefe odaklanmak lazım
    Trade yapamıyorum bari 10 adet alım yaptım zaten ucuz hisse Anadolu sigorta ytd.

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Yeni bir sasa ya da hektas mı doguyor acaba
    Ortak yazınız 8 ağustos 2023 tarihli tarihe not düşmek gerekir.
    2 sene sonra foruma yazarlarsa temelci arkadaşlar sizin farkınız belli olsun Anadolu sigorta forumunda.
    Anadolu Sigorta kendi olsun yeterlidir bence.

3.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Ortak yazınız 8 ağustos 2023 tarihli tarihe not düşmek gerekir.
    2 sene sonra foruma yazarlarsa temelci arkadaşlar sizin farkınız belli olsun Anadolu sigorta forumunda.
    Anadolu Sigorta kendi olsun yeterlidir bence.
    Bu karlılık devam etsin 2 sene sonraki fiyatı buraya yazmak olmaz, sadece şunu diyeyim söylesem heyecandan uyuyamazsın

Şuanda keyif almak gerekir yükselen trend devam ediyor arkana yaslan ralliye devam daha ne olsun.
    Yarın kar satışı olursa olsun önemli değil.Kafamdaki düşünce 3 haneli rakamlar aralık yada ocak ayı 3,çeyrek kasım ayında açıklanıyorsa 50 civarları mantıklı olandır ytd.Daha net yazayım hissede düşüş bekleyenler yüksek enflasyonda boşa beklerler.
    Teknikte sadece indikatörler motor soğutur o da derin düşüş olmaz ralli modu devam eder Anadolu Sigortada ytd.

Anadolu Sigorta spekülatörlerinin düşüncesini okuyamam ben kendi düşüncemi yazdım.
    Sonuçta piyasadayız ve diğer faktör sigorta endeksi durumu önemlidir bilançolardan bağımsız ytd.
    Ek yaptım bana göre Anadolu sigorta sigorta endeksinde generaldir.

Sene sonu karı 5 milyar gelsin ( normalde 7 milyar gelmesi beklenir ben düşükten hesaplıyoruz)
    5 milyar kar ÷ 500 milyon sermaye = 10
    Sene sonu 6 f/k ulaşmasını bekleyelim( bu f/k 7 de olabilir...)
    5 milyar karla 6 f/k ya ulaşabilmesi için sene sonunda 60 TL olması beklenir.
    Bu bence en düşük tahmin...
    7 milyar kar gelip f/k 7 e ulaşırsa,
    7000 ÷ 500 = 14
    14 × 7 = 98
    Yani 60 TL en düşük fiyatı olur bence 12 aylık bilanço döneminde..
    Ama isterlerse gelecek karlara göre 100 TL yi bile çok rahat zorlayabilir...
    Bı de rakamlar çok büyüdüğü için herkes her konuda sigorta yaptırıyor, sigortan yoksa hasar karsilanamaz bu enflasyonist ortamda..
    Yani sigorta şirketleri çok avantajlı.bi.doneme giriyorlar...

7. 1 gün yükselip ertesi gün kırmızı yakmayı alışkanlık haline getirdin, vur gitsin yukarı ak işte

İş yatirimda bı takım o.ç. lari var..
    Çok bilmiş tipler .
    Kendilerine tanıdıklarına devamlı mal topluyorlar...
    Kağıdın ucuz olduğunu biliyorlar zorla baskilamayla devamlı mal almaya çalışıyorlar..
    Şu İş bankasindan bı kurtulamadik gitti..
    Halk dusmanisiniz yanlizca kendinize yontuyorsunuz herşeyi...

Sayfa 98/180 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •