Sayfa 98/393 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 3142 madde; 777 - 784 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by guvenerg Yazıyı Oku
    Hala yabancı alımı satımı zannediliyor ky kaybetmeyi hakediyor bilgisizlikten geriye doğru 20 sayfa oku ne döndüğünü anlarsın mı acaba yoksa anlayamazmısın
    ya çok cahiller, yada bilerek yapip mağdur sayısını artırmak istiyorlar. Ben elli defa yazmisim geride birsuru var, adam okumaktan dahi acizki yabancı yüksekten aldıklarını yari yarıya zararla satıyor diyor, ne insanlar var yahu, böyleleri oldukça çok can yanar bu borsada daha

2. Arkadaslar ayen magdurlari olarak TBMM dilekce komisyonuna tiplu dilekce verilmistir.Su an sayi 25 e ulasmistir. Google TBBMM E DİLEKCE YAZİP kayit oluyorsunuz ve 15092 nolu dilekceyi internet uzerinden tiklayarak imxalamis oluyorsunuz

kara bulutlar dağılmıştır artık ölü kedi sıçrar artık umarım:)

4. Havalar ısınıyor ama citi Şeref...havası nasıl bilemiyoruz

5. uzun zaman sonra kağıda geri dönmeyi düşünüyorum. haberlerden bayağı uzak kaldım.

1) arnavutluktaki santrallerde üretilecek elektriğin satış fiyat garantisi var mıydı, yoksa serbest piyasa koşulları mı hakim?

6.  Alıntı Originally Posted by boğarlıyatırım Yazıyı Oku
    uzun zaman sonra kağıda geri dönmeyi düşünüyorum. haberlerden bayağı uzak kaldım.

1) arnavutluktaki santrallerde üretilecek elektriğin satış fiyat garantisi var mıydı, yoksa serbest piyasa koşulları mı hakim?
    yok. serbest piyasa ytd

7. 2) mevcut borçun içinde;

AKBÜK RES
    MORDOĞAN RES
    KORKMAZ RES
    AKBÜK 2 RES
    YAMULA
    BÜYÜKDÜZ HES
    BEŞ GEÇİT ARN. HES
    FANGUT ARN. HES

santrallerinin haricinde alınmış borç var mı?

2017 faaliyet raporu sayfa 66'da işletme halindeki santrallere ait borcu 500 göstermiş, demek ki kalan 900 milyon inşaat aşamasındakilere ait, bence fangut bilanço döneminde faaliyete geçmiş ama borcunu hesaba dahil etmemişler.

8. Bir ülkede bir hisse ni. Lotu 14,500 lira olup bir ay içinde 4,500 liraya düşüyorsa o ülkede yatırım yapılmaz, kumar oynanır.

Ayrıca bu tur hisse sahipleri de kendilerini asla vatansever iş adamı değil vatan haini is adamları olarak görmeliler. Tamda adi bu vatan hainleri. Yazık millete ,kaç defada uyardım almayasınız bu hissenin geri çekileceği yer 4 liralar diye. Yazık.

Sayfa 98/393 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •