Sayfa 993/1001 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Araba kıymetlenmiyor döviz kıymetleniyor

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    2017 nisanda 105 bin tl ye aldigim full donanim yeni kasa tiguan su an 320 bin tl 2. eli.

ben sahsen buna sevinemiyorum.almayi planladigim volvo xc60 500 kagittan 1 milyona cikti.

ulkemizde artik sifir arac alimi icin ya hirsizlik yapacaksiniz ya da dolandirici olacaksiniz.

uzuldugum nokta ise isletme sahibiyim.cirom hic fena degil ancak su yukarida paylastiginiz araclar bizim icin bile lux oldu..maasli kesimi hic soylemiyorum..

hadi bizler kredi ile disimizi sikip ev araba aldik.ancak simdi hangimizin cocugu sifirdan gelip 300 bin tl ye sifir polo ( tiguan vs demiyorum ) alacak ? veya alabilmek icin para biriktirebilecek ?

diger yandan 2 sene once evimi satip 2 tane xc60 alabiliyorken bugun xc60 neredeyse evim ile ayni fiyat oldu..cok yakinda ev fiyatlarinda da tarihi bir artis bekliyorum sahsen.
    Arabanın kendisinin mi arttı ? Vergiden mi arttı ?
    Eğer vergiden arttı ise ev fiyatlarının artması için bir neden yok demektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "AK Parti İstanbul 100 Bin Yeni Üye" programında, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un kendisini hedef alan sözlerine, "Zaten senin süren az kaldı, gidicisin. Siz bize insanlık dersi veremezsiniz" diyerek tepki gösterdi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Otomobilden anlayan arkadaşlara bir sorum olacak:

Fiat-Egea Sedan 1150 Kg iken, Aynı markanın Hatchback modeli 1295 Kg. (İkisi de 1,4 motor benzin).

Hatcback model bir miktar daha küçük olmasına rağmen ağırlığının 145 Kg fazla olması onun şasi vb metalik, çelik kısımlarının daha kalın ve dolayısıyla sedana göre daha sağlam olması sonucunu doğurur mu sizce, ben mantıken öyle düşündüm, bildiğimden değil.

Aynı karşılaştırmayı Opel Astra 1.4T için yapınca beklediğim gibi Sedan modeli büyük olduğundan daha ağır (Sedan 1362 Kg, Hatchback 1203 Kg)
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    slm Başkanım tebrikler kefeni yırttın.!!
    Yaşam böyle bir şey.!!
    Sağlıklı mutlu nice yıllar dileklerimle.!!
    Salıya kadar hapisim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    ABD’ye kaçmak zorunda kalan Çinli virologtan dikkat çeken corona iddiası: Virüs insan yapımı

https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/...apimi-6035209/

7. Egea güvenli bir araç değil çarpışma testi çok kötü
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Otomobilden anlayan arkadaşlara bir sorum olacak:

Fiat-Egea Sedan 1150 Kg iken, Aynı markanın Hatchback modeli 1295 Kg. (İkisi de 1,4 motor benzin).

Hatcback model bir miktar daha küçük olmasına rağmen ağırlığının 145 Kg fazla olması onun şasi vb metalik, çelik kısımlarının daha kalın ve dolayısıyla sedana göre daha sağlam olması sonucunu doğurur mu sizce, ben mantıken öyle düşündüm, bildiğimden değil.

Aynı karşılaştırmayı Opel Astra 1.4T için yapınca beklediğim gibi Sedan modeli büyük olduğundan daha ağır (Sedan 1362 Kg, Hatchback 1203 Kg)
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Egea güvenli bir araç değil çarpışma testi çok kötü

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Herhangi bir markayı savunmak veya kötülemek için değil ama egea 3 yıldız (güvenlik donanımıyla 4 yıldız) alırken, mesela Ford c-max 3 yıldız (şahsen 5 olmasını beklerdim), renault clio 5 yıldız (ben daha düşük beklerdim) almış Euro Ncap çarpışma testlerinden...

Sayfa 993/1001 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •