Sayfa 994/1001 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,945 - 7,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Bizim notumuzu Moody's düşürmedimi benmi yanlış biliyorum.C.başkanı iki gündür standart and poors diyor not düşüren olarak.

2.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Bizim notumuzu Moody's düşürmedimi benim yanlış biliyorum.C.başkanı iki gündür standart and poors diyor not düşüren olarak.
    Hepsi sürekli düşürdüğü için karıştırmıştır

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
     Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Bizim notumuzu Moody's düşürmedimi benmi yanlış biliyorum.C.başkanı iki gündür standart and poors diyor not düşüren olarak.
    sıra s&p 'da demekki, simdiden uyarıyor

verilecek not kalmadiginda ne olacak ? cunku geriye de pek bir sey kalmadi 1-2 yila biter

Koltuk altına bir tasdikname, popoyada bir tepik yapıştırıp okuldan atacaklar
    Eskilerin deyimiyle : "senden ne köy olur ne kasaba evladım hadi yallah evine"

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sıra s&p 'da demekki, simdiden uyarıyor

verilecek not kalmadiginda ne olacak ? cunku geriye de pek bir sey kalmadi 1-2 yila biter

5. Bu başlık iyice tembelleşti. Eskiden daha fazla kur paylaşılırdı. Misal ; bugün cumartesi ve kapalıçarşı- laleli veya Kızılay- ulus gibi yerlerde döviz kurları nedir ? Hiç mi sokakta işi olan yoktu.

Gördüğünüz kuru paylaşsanız da paylaştıkça büyütseniz ya ! ( sevgi paylaştıkça büyür söyleminden şey ederek )

Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Camdan okuyor.!!!
    Yazılı metinden.!!
    Danışmanı kendi gibi imam hatiplidir.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Herhangi bir markayı savunmak veya kötülemek için değil ama egea 3 yıldız (güvenlik donanımıyla 4 yıldız) alırken, mesela Ford c-max 3 yıldız (şahsen 5 olmasını beklerdim), renault clio 5 yıldız (ben daha düşük beklerdim) almış Euro Ncap çarpışma testlerinden...
    Bu testin sonuclari surucunun ve yolcularin aldigi zarara göre belirleniyor, arabanin dagilmasi ön planda degil.Kaldiki o testlerde volvo nun bile kaporta dagiliyor.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Doğu akdenizin ilk faturası yunanistana kesilmiş. Yaklaşık 70 milyon eurodan 18 savaş uçağı ( 700 milyon euro tahminen 10 satın alma 8 hibe)

Yunanistan: “Fransa'dan 18 Savaş Uçağı Alıyoruz”

Atina yönetimi, gelecek 10 yılda 10 milyar euroluk savunma harcaması yapacağını açıklamıştı.

Gelecek aylarda 1.5 milyar euroluk silah ve mühimmat satın almayı planlayan Yunanistan'ın bu planından en büyük kazancı Fransa'nın sağlaması bekleniyor.

https://tr.sputniknews.com/savunma/2...-satin-alacak/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 994/1001 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •