Arama sonucu : 3731 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    "Idiocracy" filmini seyreder gibi oldum bunu okurken.

* 1. 3. 46. 77. uyari verilmeden kapatildi diye SPK'ya saldiranlar mi (2 senedir gozalti pazarinda, daha ne yapsinlar, faks mi ceksinler, telex mi gecsinler cep telefonunuza)...

* 30 sene mali musavirlik yapmis, amma zerre kadar akil mantik sahibi olamamis, elinde 300 bin lot mal patladi diye maliyet dusurmek icin ala ala; SIFIR degeri olan seye 500 bin lira koyup yine SIFIR degeri olan 1 milyon lota sahip mallar mi...

* Gunes tutulmasi ile birlikte gokyuzunden inen Cebrail'in gece yarisi gizli numarasindan arayip butun hisseleri kapanis fiyatindan alacagini soyledigi insanlar mi...

* Cebrail'in vahiyinden sonra 0 degeri olan 1 milyon lotu 10 TL'den 10 Milyon liraya satarim diyen tipler mi...

* SIFIR degerli mali 0.95 liradan satacagini zanneden sark kurnazlari mi...

* Grup acip portfoy dokumu, yemin, savciliktan temiz kagidi isteyen cinsler mi...

* 800 km yolu yuruyup fabrikaya giden, minibus duraginda baska bir fabrikanin amelesinden GAMA HOLDING'e satildi bilgisini alanlar mi...

* Bu bilgiye inanip 100 sayfa forumda yorum yapanlar mi...

Yahu ne yersiniz, ne icersiniz? Yemeklere sulara katiyorlar demek artik.

Sirketin aciklik oranina bakayim dedim... %100!!! 1 lotunu bile birakmamis!!!
    Adam gecirmis iste piyasaya butun mali yalan haberlerle, 300 milyon liralik olmayan stoklarla planli programli olarak 40 liradan beri. Birsey kazanmakla, sirketi dogrultmakla ne ugrassin.

----
    BUYRUN SILINEN YAZIM. YAZDIKLARIMIN HEPSI FORUMDAN ALINMISTIR. HEPSININ ARKASINDAYIM (Cebrail haric!). ISTEYENE BULUR KOYARIM GOZUNUN ONUNE.

SIRKET BORSADA ISLEM GORUYORKEN BU HISSEDE COK KOTU MANIPULASYON YAPILMISTIR GAMA HOLDING ALACAK DIYE (Art niyetli oldugunu zannetmiyorum yazanin, ama yine de manipulasyon).
    Son düzenleme : 666; 09-09-2017 saat: 19:51.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •