Sayfa 100/467 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 793 - 800 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sonu pişmanlık olabilecek söz ve işlerden kaçının, derim.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    üstadım ben bu lanet borsa ile ahlı borsa ile tanıştığım günlere zaten pişman oldun daha neyine pişman olacamki herşeyimi aldı zaten başka neyi alacak neyin pişmanlığını yaşayacam...

2. her şey patronun elinde tek bir cümle ile iflas davasını lehine sonuçlandırabilir patronlar isterse şirket iflas eder ama istemezse her yolu denerler bunların içinde bankalarla anlaşma satış devir hisse satışı her şey girer ve bir çözüm yolu bulabilirler ama patron isterse oluyor bunlar o yüzden şu durumda patronu tanımam etmem ne yapar ne yapmaz bilemem o yüzden her kez gibi bende bekliyorum mahkeme sonucunu 26 eylül de olan

ülkemizde iflas davalarında genelde iflas ile sonuçlanıyor ama bu şirket büyüklüğü ile piyasanın önemli bir aktörü olduğu için bence iflas kararı çıkmamalı hem ekonomi açısından hem de enerji sektörü açısından bir iflas kararı ile büyük bir çöküntüye doğru gider ekonomi ve ülke

o yüzden patron müjdat beyin bir şeyler yapması gerekir di yapması lazım ama ne yapıyor yada yapmıyor mu bilemem
    yine kardeşleri murat bey alev hanım bunlarında bir şeyler yapması gerekir di ama ne olup bittiğini bilmiyoruz
    yapacağımız tüm yorumlar boş
    iflas davası var ortada 26 eylül de
    iflas ederse her şey son bulur gibi
    yani tarihe karışır bu hisse de

3.  Alıntı Originally Posted by osmancık78 Yazıyı Oku
    Murat sustu mete kayboldu bundanda ses yok, biz bize kaldık biladerler, Mku yarım milyonun peşinde koşmuyorsa hepsinin ipi müjdatın elinde, hepsinin foyası ortada sonumuz hayrola, müjdat yosmasıyla baş başayız, elbet hesabın görüleceği vakit yaklaşıyor, bimer e cimer e şikayet borbardımanı yapalımmı gençler
    Tek tek anlatalım, madde halinde, özet olarak....

1- kottan atıldığınızda, karşılıksız olarak dilekçe yazdım, buraya yapıştırdım, yol gösterdim...

2- sonrasında, bi manülatörün peşine takılıp, saçma işler yapıldı, kenara çekildim.

3-baktım sizin yapacağınız hiç bi şey yok, 12 ağustosta geldim, bedeli karşılığında hisse istedim.

4- sizler bana 75 kuruş, 3 lira , 5 lira gibi saçma fiyatlar söylediniz ( foruda dile getirdiniz), bende bu fiyata hisse almam dedim.

5- 1 milyon lotu olan adam için, 15 kuruştan hisse almaya geldiğimi ima ettiniz. ( alacağım en fazla 10 bin lottu, adamın 1 milyon lotu var, 10 bin lot alıp, maliyetmi düşürecek)...

6- 28 ağustosta, biri geldi, burada ( başta METEAK ve MESUT KEMAL ULU olmak üzere tüm genyh hissedarlarına) hakaret etti, ileri geri konuştu, hiç biriniz ses çıkarmadınız.

7- MARKA forumundaki, pazarlamacılar yüzünden cezalıydım o ara, yazamadım, 1 hafta boyunca bir tek SEVGİLİ METEAK, bi kaç cümle etti.

8- Geldim eski bi genyh hisseedarı olarak, cevabını verdim.....( dikkat edin o mesaja, en sonunda VE GELELİM BEŞİNCİSİNE......şeklinde bitiyo ama devamı yok.......)HİÇ BİRİNİZ O BEŞİNCİYİ MERAK ETMEDİ...

9- Hisse ihtiyacım, olmamasına rağmen ( an itibarı yok, gelecek aylarda olacak), bana gelip hisse teklif ettiniz.....

10- almayınca, kendi kendinize, senaryo üretmeye başladınız.....

11- merak ediyosunuz söyleyeyim bari, osmancık adlı vatandaş çok değerli 500 lotunu kendine saklasın, kronos adlı arkadaşa özelden mesaj attım, ama bana geri dönüş yapmadı.

ve tum bu olanların sonucunda şunu söyleyeyim.....

4. sizlerin paranızı kurtarmak için

KİMSE GELİP SİZE YALVARMAYACAK...galiba bunu istiyosunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by osmancık78 Yazıyı Oku
    Murat sustu mete kayboldu bundanda ses yok, biz bize kaldık biladerler, Mku yarım milyonun peşinde koşmuyorsa hepsinin ipi müjdatın elinde, hepsinin foyası ortada sonumuz hayrola, müjdat yosmasıyla baş başayız, elbet hesabın görüleceği vakit yaklaşıyor, bimer e cimer e şikayet borbardımanı yapalımmı gençler
    Kimin ipi, kimin elinde ÇOK YAKINDA göreceksiniz.

Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    6- 28 ağustosta, biri geldi, burada ( başta METEAK ve MESUT KEMAL ULU olmak üzere tüm genyh hissedarlarına) hakaret etti, ileri geri konuştu, hiç biriniz ses çıkarmadınız.
    Burda bana laf sokusturmussun yine karambolde de.

Resmini aldim demistin, dava edecegim demistin. Koy bakalim o yazimi buraya ortaklari gorsun neymis yazdigim. Yazi yoksa ortada ve burda sallamissan, oturup tekrar yazacagim aynisini vaktim olunca.

Benim yazim ortaklarina degil, burda yapilan manipulasyonlara, sacmaliklara ve pisliklere idi. Biraz ironi ile karisik yazilmisti sadece o kadar. Yazdiklarimin hepsinin sapina kadar da arkasindayim. Bunlarin hepsi bu forumda ve eski forumda var.

7. 666 sana dava açacağımı söylemedim... " dileyen olursa, senden nasıl tazminat alacaklarını" açıklarım, yol gösteririmm, dedim. ama burdakilere, salla dur, kimsenin umurunda değil....son mesajımda da kendilerine dedim..bir tek METEAK sana cevap vermiş.

müjdat kardeşime, toplamda 426 bin, cezadan nasıl yırtacağını 2 cümleden ibaret bi şekilde açıklayan " HUKUK DEHASI ( anılan kişi kendim oluyorum, övünmek gibi olmasın), senle uğraşmaz dava da....

MESUT KEMAL ULU, 3-5 LİRA için senle uğraşmaz da demişim. BAK DAHA ÖNCEDEN YAZDIKLARIM AŞAĞIDA:

3 üncüsü, çok bilmişsin. Şu olursa bu olur falan filan....diyosun , iyi hoşta.....hani o 370 bin törkiş lira var ya....müjdat kardeşim, o parayı kesinlikle ödemez. ödetemezsin... sistemde açık var.

4 üncüsü, mesajın silindi diye üzülme, belki birileri senden şikayetçi olmak ister felan diye, ben o mesajın ekran görüntüsünü aldım. isteyen herkese, senden 5 kuruş dahi para harcamadan, nasıl tazminat alacağını açıklarım...

işin aslı, ben sana, 370 binde kurtulma yolunu, birebir anlatmıştım bu mesajda. savcılığa gitsen, aynen yukarda yazılanlar gerçekleşecekti.

çünkü, güzel kardeşim.... anayasal hakların var. hem senin var, hemde soyadı USLU olan diğer yönetim kurulu üyelerinin var.

" HİÇ KİMSE, KENDİNİ YADA YAKINLARINI ZORA DÜŞÜRÜCÜ BEYANDA BULUNMAYA ZORLANAMAZ"

8. sevgili kardeşim Müjdat....

Millet okuduğunu da anlamıyo VESSELAM. tekrardan açıklıyoz.

sana gelecek olursak, 426 bin liran bizden sana hediyedir.
    neyseki sen, neyi, niye açıkladığımızı anlıyosun.

kardeşin DENİZ.

Sayfa 100/467 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •