Sayfa 295/915 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Artık rahat olun, piyasada mal kalmadı.. burdan girmeye çalışan mal varsa Galiple sıcak saatler geçirmeyi hakeder..
    bundan sonra problem Galibin problemi..
    benim tahminim biraz durulup bir haberle sürmeye devam eder..
    hadi hayırlısı..

2.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Artık rahat olun, piyasada mal kalmadı.. burdan girmeye çalışan mal varsa Galiple sıcak saatler geçirmeyi hakeder..
    bundan sonra problem Galibin problemi..
    benim tahminim biraz durulup bir haberle sürmeye devam eder..
    hadi hayırlısı..
    Genelde seans sonunda basıyor sizin dediğiniz gibiyse bu sefer farklı hareket edebilir.

3.  Alıntı Originally Posted by guvenerg Yazıyı Oku
    Genelde seans sonunda basıyor sizin dediğiniz gibiyse bu sefer farklı hareket edebilir.
    Basarsa kendine basar hocam😂
    Karları bırakın tahtaya istediği yere götürsün.. iyi akşamlar

4. Pasta rica etsem alan satan kim gorsek

5. Galip ağa şu klnma ya da el atsa sermaye yükselmiş bir sürü beklenti var aga gibi sipek istiyoruz...

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by LuZiFeR Yazıyı Oku
    Rutinin dışına çıkmış değil henüz. Galip in iyi halini de biliriz Umarım satanlar pişman olmaz tabiki kar cebe yakışır ancak ne beklediğin çok önemli
    YTD
    Yazacağım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ama dün de söylediğim gibi Ne Beklediğiniz Önemlidir. Bistte ki Devler ligine girmiş bir dünya devinden bağsediyoruz ki bu devin etrafındaki diğer sektör kağıtlarının değerine herkes arama motorundan ulaşabilir. Akbnk, Vakbn,Halkb,Garan, silkeleme mutlaka olacaktır ama kısa ve orta vade de düşünmek bu kağıt için doğru bir bakış açısı değildir bence. uzun da 1e2 alabileceğimiz bir kağıt diye düşünüyorum. Mod: Ayı - Yani al Yat.

Ama yine de bu iki günkü yükselişte umarım KY kazanmıştır.

Seans sonu son iki saat 30ar dakikalık periyot..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 295/915 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •