Onemli Gunler Banner
Sayfa 131/332 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    bu forum bir harika dostum bu kadar alis harikalar diyarında ve polyanacıyı bir arada hic gormemistim ayaranı yok icmeye atla gider nıcmaya hesabı senet gebereli aylar olmus ama polyanacılık bitmemis vay be patronda seviniyordur ticaretten para kazanamıyorum bari borsodan kazları yolarak ekmek cıkarayım diye
    tamam çok basit ver malını bak altlarda alıcı var?basit degil mi SAT tuşuna basıyorsun satıyor?

2.  Alıntı Originally Posted by ceaszede Yazıyı Oku
    tamam çok basit ver malını bak altlarda alıcı var?basit degil mi SAT tuşuna basıyorsun satıyor?
    adamın isi yokta canı sıkılınca 85 000 lotu cizip alıcak oylemi 2 aydır yazıyorsun hisse %15 geriledi sen ne issin onu soyle
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    adamın isi yokta canı sıkılınca 85 000 lotu cizip alıcak oylemi 2 aydır yazıyorsun hisse %15 geriledi sen ne issin onu soyle
    bak gordun mu hiç bekletmeden kademelr çizildi yani aktif vermeden de satışa yazınca gidiyor VER gitsin KURTUL?

4.  Alıntı Originally Posted by ceaszede Yazıyı Oku
    bak gordun mu hiç bekletmeden kademelr çizildi yani aktif vermeden de satışa yazınca gidiyor VER gitsin KURTUL?
    sondaki soru isareti noluyor 2 aydır surekli birseyler zırvalıyorsun 2.20 den beri ama hissenin endekse ragmen nerde oldugu belli

5.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    herkes ne ise onu soyler ?demek sen birisinin adamısın başkasını da gormek istiyorsun?ne diyeceksin?ben yaptıgım iş icabı 1000 tl alıyorum sen kaç alıyorsun onu mu soyleyeceksin??madem kotu diyorsun bak ver hadi her turlu satarsın alışlar var canın satışa yazsın diye beklersen bak onu da alıyorlar yaz bekle?nasipte ne varsa?

6.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    sondaki soru isareti noluyor 2 aydır surekli birseyler zırvalıyorsun 2.20 den beri ama hissenin endekse ragmen nerde oldugu belli
    burası millete %100 şu olacak deme yeri degil bildigimizi paylaşırız KASIT arayan KASITtadır?hadi bak bu kadar kotuledin sat alıcı da var satıcı da var?durma ver hadi??

7.  Alıntı Originally Posted by ceaszede Yazıyı Oku
    burası millete %100 şu olacak deme yeri degil bildigimizi paylaşırız KASIT arayan KASITtadır?hadi bak bu kadar kotuledin sat alıcı da var satıcı da var?durma ver hadi??
    dogruyu soyledinmi zaten hemen camur at izi kalsın yahu komodisin komedi ne biliyorsun 2.20 den beri aynı seyler yok takastan birseyler cıkarmalar ..ben hisse duser demismiyim 2 ay once ve orda bırakmısmıyım sonuc hisse dusmus ....sen aynı seyleri zırvalamaya devam et sadece sayfa dolsurursun ....hisse neden surekli dusuyor once onu arastırın hadi eyvellah.. gelcegini dusundugum yere gelince tekrar yazarız

8.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    dogruyu soyledinmi zaten hemen camur at izi kalsın yahu komodisin komedi ne biliyorsun 2.20 den beri aynı seyler yok takastan birseyler cıkarmalar ..ben hisse duser demismiyim 2 ay once ve orda bırakmısmıyım sonuc hisse dusmus ....sen aynı seyleri zırvalamaya devam et sadece sayfa dolsurursun ....hisse neden surekli dusuyor once onu arastırın hadi eyvellah.. gelcegini dusundugum yere gelince tekrar yazarız
    burası kimsenin başarılı başarısız işlemlerinin paylaşıldıgı yer degil?sen diyorsun ki ben sattım dustu hee biraz daha gayret edeyim kotuleyim dussun??tamam çok guveniyorsun ya dusecek diye AÇIK yap buradan??

Sayfa 131/332 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •