Sayfa 92/205 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 729 - 736 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Alan satan pastasi var mi arkadaslar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Bu kağıt benim borsa hayatımı alt üst etti.bir saat de 14 bin kayıp ettirdi.tabana kitlediginde satamamisdim.sonradadan da bu kaybın verdiği endişe sıkıntı panik bir okadar daha kayıp etmeme neden oldu.ve ana paramin yüzde 60 gitti.stres anında bütüne bildiğiniz teknik temel beyinin bir köşesine kilitleniyor.beni bu hale getiren kişi malum şahsın operasyonu ile oldu.allah sorsun onlara.ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. herkesin bildiği piyasanın da bildiği bazı çakal aracı kurumlar var bunlar para kazanmak için her şeyi yapar ve ky'in eline kitler malları şimdi takaslara bakıyorum alan var ama satanlar da alanların önce açığına basıp aldıklarını düşünüyorum o sebepten dikkatli olmakta fayda olduğunu düşünüyorum

5. Her gün yüklü miktarda lot satışı yazan pe. nerdesin gel de alalım

VFD 1100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 201711302027440003.jpg gunluk pasta

7.  Alıntı Originally Posted by maxpane Yazıyı Oku
    Her gün yüklü miktarda lot satışı yazan pe. nerdesin gel de alalım

VFD 1100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu satışlar sizin için kondu sanırım

Manipülasyonun sözlük anlamı...

derinlik

https://twitter.com/tagokturk/status/936497816385540096
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

8.  Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Bu satışlar sizin için kondu sanırım

Manipülasyonun sözlük anlamı...

derinlik

https://twitter.com/tagokturk/status/936497816385540096
    Bu da yeni durum. 0,81 de 1,3 milyoncuk satış koydu pilotcuğum benim. İnşallah parası olan biri çizer de kaptırdıkların uykularını kaçırır...

Sen milleti bu fiyatlardan satacak kadar keriz sanıyorsun ya, senin için daha önce söylediğim her şeyi hakediyorsun. Tek olay, bende hisse alacak para kalmadı, yoksa tek kalemde kaldırırdım hepsini...

Hisse kaptırdıkça buralara kırdın kirişi, şimdi de fazla kaptırdığın için geldiğin noktanın altından kalkamıyorsun, kaptırdıkça daha da battın bataklığa. Bas bakalım, daha fazla bas da gör hisse gelecek mi, ÇEKİRDEKTEN. 3-4 yıl daha bekleyeceğiz demekki. Bu kadar beceriksizlik olmaz, E PES...

https://twitter.com/tagokturk/status/936501870729859073
    Son düzenleme : YASAKLIBOR; 01-12-2017 saat: 11:05.
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

Sayfa 92/205 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •