Sayfa 141/761 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. güncel takas gönderebilecek var mı arkadaşlar..

http://www.hisse.net/topluluk/showth...21#post1258221

Haftalık hisse yarışmamıza tahminlerinizi alalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Başlığa ait bilgiler
    Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)
    harsh

Vay beee.. Medeniyet gibi kaldım tek başıma. Sen nasıl bi kağıtsın deriiii.. Deh desem gidermisin deriiii...

4. tam bir sene önceki fiatını buldu yıl sonu 2016 endeks 78.139 fiat 769 emdeks uüzde 40 firimli derim yeride oda şimdilik ulan ben size ne diyeyim zafer ümir yönetim kurulu aklımdan gecenleri yazsam hemen dava acarsınız garibanlardan ne koparsak kardır dersiniz size bu fırsatı hic bir yatırımcı vermez sadece Alaha havale ediyoruz dünyada yokturki hic bir şirket sahibi şirketinin degerinin erimesini istesin şirketin hissesini 7 liradan satmak istesin 30 40 50 li rakamlar dururken hissesinin yükselmesini istemeyen 30 senedir borsadayım bunlardan başka kimseyi görmedim mutlaka hissenin deger kazanmasını istemedikleri bir durum vardır bu şirket derhal inceelenmeli spk yı göreve davet ediyorum . borsa kodundan 5 lira dahi olsa bu hisseyi kovun .ytd.

5. Yok ben bulaştım da çıkamıyorum. Aman siz gençlere tavsiyem sakın siz bulaşmayın.Bunlar yirmi senedir aynı.Şikayet edeceğim hepsini.Kottan çıkarsınlar derimi.Vız.Vız.Vız.
    Haklı olmak sürekli sızlanmayı gerektirmez.Yirmi yıl önce yanlış yatırım yapmışın.Üstüne bir de zararın neresinden dönersem kardır ,dememişsin. Sürekli yatırım yapmayın tavsiyesi veriyorsun.Neyin peşindesin? Tahta sahibi misin? Mezara mı götüreceksin kağıtları?
    İdeal yatırım zamanı işte.Yirmi sene daha bekletmeyeceği belli.Şirketin yurt içi ve yurt dışı yatırım operasyonları bitmek üzere ,sermaye artırımı kesin olacak eli kulağında, pazarlamayla birleşme niyetleri de var,yabancı ortak için 2017 ve sonrasını hedef göstermiş.
    Daha ne olsun? Anla artık. Sen yanlışlıkla 20 yıl önce almışsın. Biz yeni geldik bismillah.Altı ay bekler olmadı gideriz.Babamızın şirketi değil ya?(ama sende bir sorun var dostum bu kadar bağlanma bizi on beş lira keser ama seni elli de kesmez)

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    gunun sıcaklari nerede..?
    sayın acemşah, bir sabah tuzla marinada sabah kahvaltısında tanışmış idik. yıllar önce elimde 6 lira maliyetli derimodlar vardı . 2 yıl bekledim birşey olmadı, yaklaşık 3 yıl önce 5.70 tl den zor sattım. alırkende satarkende zorlandım. benim kanaatim 'flo' bunların iflahını kesti.4 - 5 kişinin maaşı, AVM kirası vs derken, günde 10 ayakkabı ile bu iş dönmez . bu iş modeli ile derimoddan birşey olmaz.cirolar artmıyor mağaza açmayı bıraktı, konsolidasyon gözüküyor..sizin 2 tl iken yataş önerdiğinizi çok iyi hatırlıyorum.o dönemde hisse neti daha yakın takip ediyordum.selamlar.

7. borsa gündemde 2 aydır ling bilgisayarı sabiliriz lafı var hisseyi daha satmadan 4 liradan 14 egetirdiler biraz geri geldimi ceo su borsa gündeme cıkıp hala satılmayan vede müşterisinin kesin olmadıgı lingi götürüyorlar dünde öyle oldu sadece bir haber hisseleri ne hale getiriyor oysa derimodda beklenti cok faakat icraat yok ytd.

8. Hay böyle kağıdın varya.....

Sayfa 141/761 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •