Sayfa 366/814 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by UGUR2 Yazıyı Oku
    zaten tahsislide hisse 1 altındaysa bile 1 tl den almak zorunda.1 tl nin üstündeyse -+%20 alabiliyor.onun için tahsisli sermaye artırımında 1 tl dediler.ytd.
    hepimizin ortak kanısı tespiti bu yönde bekleyelim bakalım.

2. tarkan bugün yazmış olduğun imtiyazlı hisseler.en kolay alınabilen ve yönetimi en kolay eline alına bilinen hisseler.ıg ventures aldıda ne oldu.piyasadan hisse aldımı muaf oldu.şimdide muaf olacak.piyasadaki o kadar hisseler kimde sanki ky damı.eğer böyle derseniz gülerim.ben eleştirmiyorum ayrıca burda beni bilen bilir geçen sene kasım ayındada borsadan atılmayacak diyen kişilerden biriyim.ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by UGUR2 Yazıyı Oku
    tarkan bugün yazmış olduğun imtiyazlı hisseler.en kolay alınabilen ve yönetimi en kolay eline alına bilinen hisseler.ıg ventures aldıda ne oldu.piyasadan hisse aldımı muaf oldu.şimdide muaf olacak.piyasadaki o kadar hisseler kimde sanki ky damı.eğer böyle derseniz gülerim.ben eleştirmiyorum ayrıca burda beni bilen bilir geçen sene kasım ayındada borsadan atılmayacak diyen kişilerden biriyim.ytd.
    ortak ky dır bence şirketin %99 küsürü halka açık şirketi ky nin üstüne bırakmış onun için ıg bıraktı ve çekildi.ayrıca mine hanım
    twıtterde konuya açıklık getirdi tahsisli artırımlarla çoğunluk el değiştirir dedi.ki bende aynı kanıdayım.

4. Alma firsatini veriyorlar zaten.. .32lerde bu hisseye olan güvenim şuan bu fiyata bu hikayesi olan kağida göre daha fazlaydi..
    Ben 2 tl demiyorum zaten.. Bugün enaz 1tl olmaliydi diyorum.. Spek bu fiyattan herhalde başkalarida kazansin diye buralarda beklemiyordur.. Ky nin malini elinden alip karini nasil max. Yapmanin hesabini yapiyordur herkes gibi..
    Zannimca buradaki bir avuç kişinin dışında fazla ky de yoktur saniyorum.. Bu kagit haziran gibi iyi yerlere gelir ama biz bu hissede o fiyatlara gelmeden çok önce ineriz, yada indirirler gibime geliyor

5. İngilizcesinin türlü türlü anlamı var; sabredene maden de demektir, sabırsızda mayın olarak da patlayabilir maden diyelim bu faslı geçelim biz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. ödenmiş sermaye 25.623.283,89
    tahsili 7.000.000,00
    toplam 32.623.283,89

burdan değişecek coğunluğu hesaplayın bakalım.A pay grubu olmasınında yönetin bakalım şirketi.A grubu elindeyse 32.000.000 hisseye yönetmek için gerek yok zaten.ytd

7. markada da böylemi oldu acaba

bir anda mı çıkış oldu yoksa pey der pey şeklinde mi yükseliş yaşandı.

8.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    markada da böylemi oldu acaba

bir anda mı çıkış oldu yoksa pey der pey şeklinde mi yükseliş yaşandı.
    Pey der pey oldu...

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 366/814 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •