Sayfa 28/329 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 217 - 224 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bu şirket ne iş yapıyor da bilanço iyi gelecek?
    Madenlerin kapalı olduğunun bile farkında değildir
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2. Takipçileri bilgilendirelim.

http://www.parkelektrik.com.tr/hakki...-park-elektrik

Park Elektrik Üretim Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1997 yılında halka açılmıştır. 2000 yılında gerçekleştirdiği Ana Sözleşme değişikliğiyle ticaret ünvanını ve faaliyet alanını madencilik ve enerji sektörlerine giriş için hazır hale getiren Şirket, o tarihten bu yana madencilik alanında faaliyet göstermektedir. Şirket, 2006 yılında Siirt’teki bakır madeninde konsantre bakır üretimine başlamıştır. Şirket, Mart 2017 tarihine kadar Siirt Madenköy’deki bakır madeninde tüvenan üretimi yapmış, konsantrasyon merkezinde işlenen tüvenan, konsantre bakır haline getirilmiş ve tamamı yurtdışına ihraç edilmiştir.

Şirket, Mart 2017 tarihi itibariyle bakır madenciliği ile ilgili varlıklarını satarak bakır alanındaki faaliyetlerine son vermiş, aynı tarihte Konya Ilgın Elektrik Üretim San. ve Tic. A.Ş.’nin %100 hissesini satın alarak faaliyet alanını değiştirmiştir.

Şirketin %100 hissesini satın aldığı Konya Ilgın Elektrik Üretim San. ve Tic. A.Ş., 500 MW kurulu güce sahip, toplam 138 milyon ton işletilebilir linyit cevheri sahası ile entegre bir termik santral kurma projesine sahiptir. Çevre ve Orman Bakanlığı tarafınca ÇED Olumlu Belgesi verilen santralle ilgili olarak şu ana kadar sondaj, zemin etüd çalışmaları, maden sahası susuzlaştırması ve mülkiyet hakkı alımı çalışmaları gerçekleştirilmiş, yatırım sürecine henüz geçilmemiştir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Durup dururken bu kadar hacim hayra alamet değil. Bir şeyler dönüyor ama hayırlısı. 3.40 lara çok ani düşmeside normal değildi. 4 lerin üzerine kısa sürede atması da. Bilanço milanço hikaye. Tek beklenti Ilgın. Benim 2-3 aylık sürede kaçırdığım başka bişey varsa bilemem

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Takas atabilecek bir arkadaş varsa bir yorum yapabiliriz.

5. Cumhurbaşkanını kullanıp resmen garibana kağıdı sattılar

6.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanını kullanıp resmen garibana kağıdı sattılar
    işte bu ülkede hiç bir zaman güven olmaz bu tıp patronlara çünkü bunlarda herturlu kazan mntıgı oldugu için dıkkatlı olmak lazım..ytd

7. daha sodayı üretmeden üçkağıt başladı ben bir kimyacıyım tonlarca soda kullanıyorum yerli üretici her zaman tercih ederim ama nasıl alırım ben bunların sodasını siz söyleyin.

8. Sabahki hareketler Galip hareketleriydi sanki

Sayfa 28/329 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •