Sayfa 115/232 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 913 - 920 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. Smile

İlginize teşekkürler

2. sayın Galt selamün aleyküm.Bizim menkuldeki lotların 2885'i benim naçizane.iyi hafta sonları.her daim takipteyim.
     Alıntı Originally Posted by JOHN GALT Yazıyı Oku

Finans Kendi satışını çizdi. 3.50 de bir kaç ky lotu var alırlar mı bilmem.

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by eyyubi Yazıyı Oku
    sayın Galt selamün aleyküm.Bizim menkuldeki lotların 2885'i benim naçizane.iyi hafta sonları.her daim takipteyim.
    A.S. Allah utandırmasın.

Hisseye ambargo koydular. Satış tarafına bakılırsa. Elbet bir gün kervt nakite dönecek. Rixos ederinde degerlenecek.

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tahta yukarı gitmesin diye ne bulurlarsa yazmışlar.istedikleri kadar yazsınlar,buradaki yatırımcılar malın değerinin farkında.kendi adıma beklemeye devam.

5. Allah Sabır versin....

Sayın Galt bittimi tüm hikaye? Geçen paylaştığınız farklı bakış açısına göre grafikten ne anlamalıyız
    Son düzenleme : buhara; 22-01-2018 saat: 10:28.

7.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Sayın Galt bittimi tüm hikaye? Geçen paylaştığınız farklı bakış açısına göre grafikten ne anlamalıyız
    Bitmedi, bitmez....

O grafik X100/Hisse, kısaca çanak yolu açık diyor.

Ama hek ediyor mu bugün olanları, en çok düşenlerdeyiz, adam tabana satış yollamış 1400 lot spek.

8. Sonu ıyı olacak parlak bır gelecegı olan hısseyı adam nıye yukseltsın kı..?? dusurecek bezsın mıllet..umutsuz olsun kı ıse yarasın bosver...2.90 kadar sarkıtsın ondan sonra görelım cumbusun alasını..unutun bana göre...ne kadar çok umutsuz bezgın ve zarar eden olursa okadar ıyı olacak...hayırlısı...

Sayfa 115/232 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •