Sayfa 90/1081 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Alıntı Originally Posted by memolim1982 Yazıyı Oku
    ____AB=CD FORMASYONU____

YUNSA

Hosgeldiniz
    Akıl,adama sermayedir.

2. Goodbye 52 TL yi yeni gördüm.Bilanço zaten iyi bekleniyor...Yön sanırım yarın netleşir...

Ytd..

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Evet, haklısın. Bir de bakıyorum, bu aralar "faizler yüksek olduğu için emlak piyasası sıkıntıda" söylemi revaçta.

Dolayısıyla devletin ani bir faiz veya mortgage faizi indirimi kararı ile piyasa ateşlenebilir. Saygılar...
    "Devletin ani bir faiz veya mortgage faizi indirimi kararı"

Bu cumle dikkatimi cekti. Devlet boyle bir karar alamaz. Diyelim ki aldi iste o zaman piyasa diye bir sey kalmaz. Bu tur kararlari Merkez Bankalari alabilir ve Merkez Bankasinin isine karisilmasi hos degildir. Eger bugun doviz bu kadar yuksek ise bunda en buyuk sorumlu TCMB dir. Cunku gerektigi zaman sahin takilip faiz artirimi yapamamistir. Yapilmasi gereken hamleler geciktikce etkisini yitirir.

Turkiye gibi bir ulkede mortgage uygulayamazsiniz. Cunku enflasyon yuksek ve kirilgan bir ekonomi var. 1 sene sonrasini ongeremiyorken 35 - 40 sene vadeli kredi veremezseniz. Bankalarin maliyetleri zaten cok yuksek. Mortgage ABD ve Avrupa da basari ile uygulanabilir - ki uygulaniyor - cunku risk az ve enflasyon dusuk oldugu gibi ekonomik veriler cok iyi.

Turkiye de emlak sektoru yukselen kur ve faizler ile beraber simdilik trendini tamamlamis gorunuyor. Bu yuzden GYO lar bu ralliye katilmadilar. Cunku gelecegi belirsiz olan sektorlerin basinda geliyor.

EKGYO da 2.60 cok cok onemli bir destek. Burasi kirilirsa 2.3x lar gorulebilir ve hatta daha asagi da pekala mumkun.

4. Hocam siteler de ikamet ediyorum. Siz tasindiniz mi?. Sırf sizi takip ettiğim için üye olmuştum desem inanin. Vallahi sizin gibi ustadla tanışmak isterdim doğrusu.

Alıntı Originally Posted by Marmaris2018 Yazıyı Oku
    Hocam siteler de ikamet ediyorum. Siz tasindiniz mi?. Sırf sizi takip ettiğim için üye olmuştum desem inanin. Vallahi sizin gibi ustadla tanışmak isterdim doğrusu.
    Bende sitelerdeki adliyenin arka tarafinda oturuyorum.

Icmelerde calisiyordum. Bankamiz subeyi kapatti sag olsun.

Bende ankaraya geldim.

Artik marmaristeki evi yazlik olarak kullanacagim sanirim.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

6. Üstad bende bir an kalbim çok temizmis sizinle tanisacagim diyerek sevinmistim. Ama mutlaka hocam geldiğinizde sizi tanımak ve ağırlamak isterim.. Saygılarla 0 505 452 46 48

7.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Bende sitelerdeki adliyenin arka tarafinda oturuyorum.

Icmelerde calisiyordum. Bankamiz subeyi kapatti sag olsun.

Bende ankaraya geldim.

Artik marmaristeki evi yazlik olarak kullanacagim sanirim.
    hala emekli olamadınızmı

Alıntı Originally Posted by Sabırsuz Yazıyı Oku
    hala emekli olamadınızmı
    Yunsa beni emekli edecek insallah )
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Sayfa 90/1081 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •