Sayfa 394/761 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku

piyasalardaki dalgalanma gecince satanlar 17 den yetisirse alirlar...!
    Sayın arkadaşım burada bunlara anlatamazsın çünkü hepsi kumarbaz

2. O değilde daha daha ne kadar 2 günde bir mesaj atılan forum şimdi 1 günde 10 mesaj ayılıyor bu kadar küçük yatırımcı ne ara dolmuş buraya

3.  Alıntı Originally Posted by Adalet Yazıyı Oku
    Kimi kumar icin kimi yatirim icin alir....
    2 Milyar Dolar

4.  Alıntı Originally Posted by Adalet Yazıyı Oku
    Kimi kumar icin kimi yatirim icin alir....
    kimin ne icin oldugunu anlayamayiz..
    anladigimiz sey : vakko icin 300 milyon euro paralara satilacagi konusuluyorken

Derimodda her halde hisse basina 40 -50 tl degerden satilir..!

http://www.hurriyet.com.tr/amp/dunya...mpression=true
    2 Milyar Dolar

5. Ne güzel günlerdi günlük 15 20 bin TL hacimlerle kapattırdık. Üç beş güne bir bazen hafta bazen haftalar sürerdi forumda yazan olmazdı. Forumu takip eden üç beş kişiyi geçmezdi. Güzelim derimimiz ne hale geldi. Hacimler yazılar takip edenler sayılar arttığı gitti. Tadı kaçtı artık buraların....

6. Derim in bu hale gelmesinde Sayın Acemşah in da azımsanmayacak kadar suçu vardır...

7.  Alıntı Originally Posted by acemii Yazıyı Oku
    Derim in bu hale gelmesinde Sayın Acemşah in da azımsanmayacak kadar suçu vardır...
    Benim bir sucum yok...
    piyasa bir gun gorecekti 40-50 liralik degeri olan bir seyin 7-8 liralarda kalamayacagini..

simdi yasanan ise bir degerin gorulmesinde yasanan sancı..

parekendede el degistirme fiyatlari cok yuksek oldugunu yazmistim..iste kimsenin yuzune bakmadigi vakko icin 300 milyon euro el degistirme degerinden bahsediliyor.

derimodda bu rakam birlesmis derimodda en az 200 milyon dolardir... buda bir derimodun 70-80 lira degerden el degistirmesi anlamina gelir ki bizim daha 17 gecip 20 uzerine atamamiz abesle istigaldir..
    iste calkanti azaliyor.. 17 de al takke ver kulah sonra insallah 20 uzerine atar..
    2 Milyar Dolar

8. acemi denen zatın yazısını okudum acemşah beyin hakkında söyledikleri yalan vede şaka degilse bu zat kafayı yemiş derim en az senedir hisse sahibiyim yıllarım vede param boşa gitti senenin 365 gününün farzı misal borsanın acık oldugu günler en az 360 günü düşer beş günü cıkan bir derimodla yıllarım gecti sermayesi kadar kar acıkladıgı zaaman bile pirim yapmayan yatırımcısın kahreden bir derimodla senelerim ömrüm gecti şirketle defalarca kavga ettim ilk defa sayın acemşah beyin güzel yorumları vede öngörüleri sayesinde yatırımcılar derimodu tanıdı vede allahımın izniyle hak ettigi yerlere gelecek üc kuruşluk hisseler gözümüzün icine baka baka onlarca kat artarken uzaga gitme defalarca örnek verdigim hisseleri zikretmiyecegim aynı sayfada olan datagate vede denge yetırım kfti şirketler bunlar neymiş sahibi icerisinde alacagını tahsis etmemiş bu kata kullelerle bile on kat artan şirketler bile aynı sayfada onlara sesiniz cıkmıyorda 20 yıl sonra biraz pirim yapması battı herhalde acemiysen git ders alda gel bu hisseden uzak durun hisse hakkında her zaman dürüsce yazı yazan arkadaşlarada laf etme onlar sizin gibilere kibar cevap verir ama beni sinirllendirme işine gelmiyorsa uzak dur bu kadar insanların yatırımcıların moralini bozmayın sayı acemşahın zikrettigi rakamları ben 10 sene önce şirket sahiplerine söylemiştim nasılmı bana hissemi kaca satmak istersin diye bizzat sordu zafer bey bende ona 45. 50 liradan aşagiya olmaz dedim anlaşabilseydik mhisselerimi virman yoluyla alacaktı işte bu kadar hisseye deger bicmek sizin gibi,lerin haddi degil ytd.

Sayfa 394/761 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •