Sayfa 58/200 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 457 - 464 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by sfab Yazıyı Oku
    Çok fazla yok ,600 lot civarı var bende, ziraat yatırım istedi.ytd

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben de aynı aracı kurumla çalışıyorum. mail mi attılar aradılar mı ? ben de daha fazla var. 2000 üstü. beni arayan olmadı.

Yok kalmamış açıkcı maçıkcı. Kimseler kalmamış buralarda sahipsizleşti iyice. Başka maçlara bakacağız artık. YİP da bile buna yakın hacim vardı. Patronda bırakıp giderse kim sahiplenecek.
    Son düzenleme : mehmetu; 13-03-2018 saat: 16:08.

3. sen neden gelip baktın ki bu sayfaya ? formda en sonlarda ki soruyu da sana sormamıştım

Burda soruları ben sorarım diyorsun... Arkadaşım hisse için geçen hafta 09 Mart 2018 den başlamak üzere Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) uygulanmaya başladı. Bundan 2 gün önce de brüt uygulaması hariç kredili işlem ve açığa satış yasağı gelmişti. Hala açık işlemden bahsediyorsunuz. Ayrıca burası senin moderatörlüğünü yaptığın, ev sahipliğinde olduğun mekanın da değil. Serbest bir platform bulunduğumuz yer ve herkes görüşünü, başkasını yanlış yönlendirmediği ya da rencide etmediği sürece istediği zaman ve sırada belirtebilir. Niye alındın ki anlamadım. Bizim de taşıdığımız ve üç haneli rakamlara kadar da, Allah'tan bir mani olmazsa tutmaya devam edeceğimiz, ortağı olduğumuz şirket sonuçta. 2 kelime de biz yazalım ne var yani...

5.  Alıntı Originally Posted by mehmetu Yazıyı Oku
    Yok kalmamış açıkcı maçıkcı. Kimseler kalmamış buralarda sahipsizleşti iyice. Başka maçlara bakacağız artık. YİP da bile buna yakın hacim vardı. Patronda bırakıp giderse kim sahiplenecek.
    Patron alım yapmaya devam ederm iki, alim yapacağız açıklaması var , aksi davranabilirmi.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by sfab Yazıyı Oku
    Patron alım yapmaya devam ederm iki, alim yapacağız açıklaması var , aksi davranabilirmi.ytd

Geri alımlar genelde ofansif değil defansif olur. Yani hissenin yükselmesi için değil, düşmemesi için yapılır. Ama sonuçta dolaşımdaki serseri lotlar temizlenmiş olur.

7.  Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Geri alımlar genelde ofansif değil defansif olur. Yani hissenin yükselmesi için değil, düşmemesi için yapılır. Ama sonuçta dolaşımdaki serseri lotlar temizlenmiş olur.
    Sasa geri alim açıklayınca bir aydan kısa zamanda % 100 yapti.Bizde geri geliyoruz. Anlayamadiğim bu.ytd

Sabır, kardesim sadece sabır. Anahtar kelime ve işin özü bu. Aci iken dayanabilip bakip ozenip gelismesini bekleyebilen olgunlaşinca meyvesini afiyet ile yer. Hem cok da degil seninde bahsettigin surede olmus olur meyven.

Sayfa 58/200 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •