Sayfa 177/485 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Hahaha haklısın ama inan buralar çok sıcak hiç örtünme ihtiyacı hissetmiyoruz..

2.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Hahaha haklısın ama inan buralar çok sıcak hiç örtünme ihtiyacı hissetmiyoruz..
    ben senin rüyanın çıkacağına inanıyorum

3. Way anasını yorumlara bak
    Tam bi kara deliğe düşmüşüz desenize

Söylediklerim kendi yorumum olup çoğu zaman şakadır.Yatırım tavsiyesi olamaz.Bağı bahçeyi satmayın

4. Eeee ne olmasını bekliyorsunuz şirkette muhattap bulamazsan teknik Temel islemezse bizede doğaüstü güçlerle bu işi çözmenin yollarına bakıyoruz örneğin ruyalarla.

5. Şaka bir yana hisse tehlikeli denizlerde yüzüyor.12.70 altı inerse aşağılarda bir band acacaga benzer.Ben buralardan ikinci bir sıçrama bekliyorum ve umarım devamı gelir yoksa bekle babam bekle.

6. Öncelikle iyi çalışmalar.Aylar önce , birkaç aya kadar şirketin satılacagıyla yada ortaklık yapılacagıyla ilgili basın yayın organlarında haber cıktı.Neredeyse 5 ay geçmesine rağmen henüz resmi bir açıklama gelmedi.Bu arada
    Hisse fiyatları manüpülatif işlemlerle yukarıya çekildi , bizim gibi küçük yatırımcılara hisseler yüksek fiyatlardan satıldıktan sonra fiyatlar aşağıya çekilerek zarara uğratıldı.

1 Satışla ilgili son durum nedir ?
    2 Bu tarz manüplatif işlemler için şirket niçin engel olmuyor.
    3 Haber akışı neredeyse yok , küçük yatırımcı neden bilgilendirilmiyor.
    4 Şirket acaba batıyormuda 19 tl yi gören hisse fiyatları 12 tl ye inebiliyor.
    5 Sorularıma cevap vermenizi temenni eederim.Aksi taktirde bimer, cimer , .... Nekadar şikayet makamı varsa şikayetimi iletecegim.

7. Şikayetimi ilettim firmaya her hiissedarda iletmeli bece herkese iyi aksamlar

8. ben de nisanın başında bir yazı yazmıştım ve o yazım aşağıda :

Konu :bilgilendirme
    Sayın ilgili , Geçen senenin sonlarına doğru şirket yöneticisi Kasaroğlu , Pragma Danışmanlık ile şirket varlıklarının bir bölümü veya tamamının satışı konusunda bir finansal danışmanlık ve aracılık sözleşmesi imzalandığını basın aracılığı ile kamuya duyurmuş ve akabinde KAP da ilgili bildirim yayınlanmıştı. Şu ana kadar geçen süre zarfında bahse konu işlemle ilgili ilave herhangi bir haber veya bildirim yayınlanmadığından, BİST vasıtası ile hisse senetlerinizi aldığımız ve ortak olduğumuz şirketiniz ile alakalı yeni bir gelişme, erteleme veyahut iptalin olup olmadığı konusunda merak endişe ve kaygım artarak devam etmektedir. Zira aslında piyasa şartları ile açıklanabilecek olsa dahi hisse fiatında yaşanan geri çekilme, beni bu yönde bir endişe ve kaygıya sevketmektedir. Elbette meri kanunlarımızın müsaade ettiği ölçüde olmak kaydı ile tarafıma bu konuda bir bilgi verilmesi hususunu önemle rica ediyorum. Saygılarımla,

4 nisanda şirketin gönderdiği cevap ise şöyledir :

Sayın Yatırımcı,
    Şirketimizin satışı ya da ortaklık görüşmeleri konusunda KAP’ta yayınladığımız açıklamalar dışında herhangi bir gelişme bulunmamaktadır. Bir gelişme olması durumunda SPK mevzuatı gereği özel durum açıklaması yapılacaktır.

Asla YTD .

Sayfa 177/485 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •